Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zamiar.....nie wiem jak...

Jak ubieracie choinkę ????

Polecane posty

Gość mam zamiar.....nie wiem jak...

witajcie nie długo święta i zastanawiam się jak ubrać choinkę ? kolorowo ? czy raczej może dwu kolorowo ? już sama nie wiem ... a wy jak ubieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgdfgfdgdfgdfg
ja w odcieniach fioletu ( trzy odcienie chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku nie ubiream bo wyjezdzamy na świeta, mam kurtyny led na okna wieniec z mikolajem na drzwi i kilka jelonków;-) W tamym roku miałam złoto czerwoną a 2 lata temu mały świerk ozdobiony jablkami i pomaranczami z goździkami, choinka wygladała bajecznie, a jak pachniało;-) Dzisiaj byłam w realu i są bardzo ładne szklane bombki chyba 20 sztuk za 9,90 w przeróznych kolorach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
ja co rok ubieram choinkę tradycyjnie tzn na kolorowo..... wieszam różnego rodzaju bombki łańcuchy i ozdoby moja mama swego czasu obdzieliła mnie i moje rodzeństwo bombkami i innymi ozdobami które są w naszej rodzinie od pokoleń i nie wyobrażam sobie choinki bez nich zresztą nie na darmo jest przysłowie że obwiesiła się jak choinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram kolorowo. Nie podobają mi się choinki w jednym czy dwóch kolorach, kojarzą mi się z wystrojem w supermarketach. Choinka ma być kolorowa, z łańcuchami i cukierkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmmmarttwiona
ja tez jestem wierna kolorowym choinką, owszem podobaja mi sie jednokolorowe ale dla mnie to tak "za nowoczesnie", choinki kolorowe maja swoj niepowtarzalny urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubieram kolorowo miałam kiedyś fazę na dwu lub trzy kolorowa ale wyglądała biurowo sztuczni smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfdghfdhgdrf
ja wlasnie ubieram na zloto i czerwono, juz prawie skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasyniaE
ja od kilku lat podobnie, w sumie dawniej na czerowno i srebrno lub zloto a teraz to juz zawsze niebieski i srebrny, niebieskie swiatelka,bobmki blyszczace i matowe, ozdoby ze slomy z srebrnym brokatem, lancuchy granat srebro, i duzo roznych ozdob typu szyszki z kompzycjami pamietam raz w biedronce byly, no i tak mi sie podoba ta tonacja, ale najpierw np ubieram lampki, potem ozdoby, i pozniej nastepne lampki, zero slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasyniaE
i robilam kiedys tak : kroilam w plastry pomarancze i mandarynki, cytryne, i suszylam kilka dni n, potem nawlekalam nitke, piekna ozdoba i niepowtarzalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowo i różnie tzn wyjmę wszystkie ozdoby jakie się ostaly w piwnicy (niektóre sa po pradziadkach jeszcze wiec baaardzo stare- ręcznie robione bombki i drewniane zabawki, inne masówki z chin, a jeszcze inne to radosna twórczość moich dzieci z masy solnej, albo banki okolicznościowe np z przyjecia Maltańskiego z ubieglych lat- takie pojedyncze cudeńka ;) Do tego świecidełka i lańcuchy i jakoś to będzie. Jak w odpust ;) Nie lubię takiej choinki. Zdecydowanie bardziej podobają mi się takie "wysmakowane" 2 kolorowe z idealnie dobranymi ozdobami- takie jak w witrynach sklepowych i w centrach handlowych, ale w domu taka choinka wygląda jakoś smutno. Raz próbowalam granat plus srebro i to byla wyjątkowo "pogrzebowa" choinka. Od tego czasu leci wszystko jak jest w pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołk taki
przeważnie stoimy obok i wieszamy ozdoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
dżołk taki......hehehehehe to Ci się udało :D:D:D no w sumie odpowiedź adekwatna do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie bombki lampki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2323

Tutaj kilka ciekawych propozycji https://www.listymikolaja.pl/jak-ubrac-choinke.html

Co myślicie o tej eco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×