Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyjac_w_samotnosci

Dlaczego nikt mnie nie chce?

Polecane posty

Gość ch*jowy_19latek
Nie wiem czy to jeszcze czytasz - minęły dwa lata. Mam nadzieję, że nie jesteś już samotna. Ogólnie rzecz biorąc mam tak samo jak Ty, z tym, że ja mam 19 lat i moim kluczowym problemem jest wygląd. Tak wygląd. Otóż jestem brzydki (jestem rudy + ogólnie pojęta brzydota + trądzik). Nie mówcie mi, żeby coś zmienił w swoim wyglądzie, bo nie da rady - z trądzikiem walczę 7 lat i nic z tego nie wyszło. A włosów farbować nie zamierzam. Staram się pogodzić z samotnością, wiem, że będę sam do końca mojego nic nie wartego życia. Dopiero idę na studia. Mam nadzieję, że na medycynie będą wporzo ludzie, bo kumple zawsze się przydadzą. Dziwi jeden fakt. Mianowicie mimo mojej niepojętej dla mnie brzydoty w LO udało mi się zdobyć garstkę naprawdę oddanych przyjaciół, którzy poszliby za mną w ogień. Nie za bardzo to rozumiem, bo znamy się od niecałych 3 lat. Nie wiem co będzie dalej, może na studiach też będą tacy, którzy mnie zaakceptują? O dziewczynie to nawet nie wspominam, bo w moim przypadku to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch*jowy_19latek
A jeśli dalej jesteś sama, to wiedz, że jesteś naprawdę wyjątkową kobietą. Nie ze względu na samotność, a ze względu na cudny charakter. Mało jest teraz takich naprawdę porządnych kobiet jak Ty. Nie jesteś nudna. Nie daj sobie tego wmówić. Nikt nie jest nudny. Jesteś sama, bo w pobliżu Ciebie nie ma człowieka o podobnej hierarchii wartości. ALe nie martw się wkońcu spotkasz takiego, który doceni Twoje serduszko. Bo wartościowy facet szuka cichej, spokojnej, niepozornej istotki z dużym serduchem, a nie cyckami. Wiem, że to trudne ale nie ulegaj strachu, nie decyduj się na bycie z kimś, z pierwszym lepszym tylko dlatego, że nie chcesz być sama. To najgorsze co możesz zrobić. Ja już na starcie przegrałem swoje życie, coprawda nie siedzę cały czas przed kompem żaląc się na swój los - ćwiczę kalistenikę (pompki, brzuszki itp.) więc sylwetkę mam naprawdę 'fajną' jeśli mogę tak powiedzieć. Tak jak mówiłem z trądzkiem nie wygram, a włosów nie pofarbuję. Conajwyżej mogę spróbować myć je w korze dębu - może ściemnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przez wiele czasu obawiałam się że nikogo sobie w życiu nie znajdę. Czułam się samotna, nie kochana, brakowało mi drugiej osoby, bliskości, pocałunków, wspólnego dzielenia się swoimi przeżyciami. Bedac już na skraju wyczerpania psychicznego zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej na stronie http://urok-milosny.pl , po 2 miesiącach znalazłam faceta o jakim wcześniej nawet nie marzyłam. Czuły, wspaniały, a jednocześnie zaradny i męski. Wreszcie odżyłam i dowiedziałam się co to prawdziwe szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny

Autorko Żyjąc w samotności właśnie przeczytałem Twoje wpisy, wiem, że minęło 8 lat, ale chcę, żebyś wiedziała jeśli to przeczytasz, że jesteś dziewczyną, o której marzę od dawna. Twoje opinie, które wyraziłaś, są zgodne z tym co ja sądzę. Masz wspaniały charakter, jesteś wrażliwa, spokojna, mądra. Szukam dziewczyny takiej jak ty, dojrzałej emocjonalnie, inteligentnej, poważnej, ale niestety takiej jeszcze nie spotkałem nawet jednej, a żyję już 32 lata. Wszystko dał bym, aby Cię poznać, ponieważ w tych kwestiach, o których napisałaś mamy jednakowe charaktery. Gdybyśmy tylko mogli jakoś się poznać, życie stałoby się szczęśliwe.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
31 minut temu, Gość Samotny napisał:

Autorko Żyjąc w samotności właśnie przeczytałem Twoje wpisy, wiem, że minęło 8 lat, ale chcę, żebyś wiedziała jeśli to przeczytasz, że jesteś dziewczyną, o której marzę od dawna. Twoje opinie, które wyraziłaś, są zgodne z tym co ja sądzę. Masz wspaniały charakter, jesteś wrażliwa, spokojna, mądra. Szukam dziewczyny takiej jak ty, dojrzałej emocjonalnie, inteligentnej, poważnej, ale niestety takiej jeszcze nie spotkałem nawet jednej, a żyję już 32 lata. Wszystko dał bym, aby Cię poznać, ponieważ w tych kwestiach, o których napisałaś mamy jednakowe charaktery. Gdybyśmy tylko mogli jakoś się poznać, życie stałoby się szczęśliwe.       

Też szukam takiej dziewczyny jak autorka. Jednak nawet kiedy na taką trafię (albo przynajmniej takie sprawia wrażenie), to i tak każda mnie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×