Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pomyslnanick

utrata dziewictwa - potępienie społeczne

Polecane posty

Witam, mam 18 lat, we wrześniu na studiach poznałam wspaniałego chłopaka (21l), od października jesteśmy razem. Wcześniej jeszcze nigdy z nikim nie byłam, po prostu nie spotkałam nikogo wyjątkowego. Bardzo go kocham i czuję się przy nim bezpiecznie. Od jakiegoś czasu planujemy pójść razem do łóżka (do tej pory tylko pieszczoty). Żeby było bardziej wyjątkowo postanowiliśmy zrobić to na wycieczce, na którą wybierzemy się tylko we dwoje. Jestem dziewicą, ale każdym razem gdy jesteśmy razem, chcę żeby był jeszcze "bliżej" mnie. On nigdy nie naciskał żeby to zrobić. Problem polega na tym, że im bliżej dnia naszego wyjazdu, tym bardziej się boję. Nie są to jednak obawy związane z moim chłopakiem. Raczej taki trochę irracjonalny lęk przed "potępieniem społecznym" związanym z tym że nie jestem już dziewicą. Wiem że wszyscy radzą żeby zaczekać jeśli są jakieś wątpliwości/obawy, ale w moim przypadku związane są one z innymi, a nie z moim partnerem czy samym seksem. Nie chodzi o to że zamierzam wszystkim w około rozpowiadać o naszych prywatnych sprawach, ale wcześniej czy później wyjdzie to na jaw, a ja nie chcę być uważana za "TAKĄ" dziewczynę. Myślicie że moje obawy są słuszne, czy po prostu za bardzo przejmuję się opinią innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×