Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkla16

prezent

Polecane posty

Gość milkla16

Co można kupić chłopakowi? chodzi mi o prezent świąteczny/urodzinowy/ rocznicowy Chodzi o rzecz, którą długo będzie mógł używać. w granicach od 60 - 100zł. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatura
oferuję Państwu możliwość stworzenia karykatury w formacie A4 o niepowtarzalnym stylu. Każdą z prac wykonuję od początku do końca ręcznie, nadając jej wyjątkowy charakter. Jeżeli zaistnieje obawa odnośnie tego czy karykatura jako prezent nie urazi osoby, która ją otrzyma, daję Państwu możliwość ustalenia czy jej forma ma być przesadnym wyolbrzymieniem charakterystycznych cech czy też łagodnym odzwierciedleniem rysów twarzy z małym ciałem. Jest to fantastyczny upominek dla ludzi ceniących sobie poczucie humoru. Tym doskonałym podarunkiem na szczególne okazje można zaskoczyć zarówno sympatię, członków rodziny jak i przyjaciół czy znajomych.Chrzest, pierwsza komunia, ślub, rocznice, urodziny, imieniny lub też w formie podziękowania - dobrze wykonana karykatura jest prezentem, który zapada w pamięć. * Wysyłają Państwo zdjęcie lub kilka zdjęć z których ma powstać karykatura na e-mail : portret4you@wp.pl Ważne aby w powiększeniu dało się odczytać rysy twarzy * W treści e-maila podają Państwo krótkie informacje na temat osoby mającej być skarykaturowaną (zainteresowania, szczególne cechy lub rekwizyty) lub ewentualną dedykację lub cytat i format pracy. *Po akceptacji zdjęcia ustalamy termin ukończenia. *We wskazanym terminie wysyłam fotografie wykonanego szkicu do Państwa akceptacji. * Jeżeli są Państwo zadowoleni z wykonanej pracy dokonują Państwo wpłaty. *Po zaksięgowaniu sumy na koncie wysyłam przesyłkę pod wskazany adres. email: portret4you@wp.pl Linki przykładowych moich prac: http://imageshack.us/photo/my-images/843/port ret2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/401/slub j.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/52/carto onwarskarykatury2.jpg/ CENNIK: format A4: 1 osoba - 30 zł 2 osoby - 45 zl GRATIS PRZESYŁKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Polecam www.Donicestalowe.pl tanio,szybko i fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Możesz kupić taki breloczek Bludot brelok USB Dock. Dzięki jego 2 końcówkom dokującym będzie mógł nie tylko naładować, ale też zsynchronizować iPada, iPoda czy iPhona z iTunes. Mieści się świetnie w kieszeni, a dzięki dodatkowemu kółeczku można go używać jako breloczek i przypiąć do kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Biżuteria też jest praktyczna, kiedy można dopasować ją do każdego wyjścia, kreacji, uroczystości. Dostałam od męża bransoletkę ze sklepu markizasklep.eu . Zdecydowanie najpiękniejszy prezent jak dotąd, który dostałam. Mój mąż zauważył to i w tym roku znów na święta szykuje mi zakup właśnie z markizasklep.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka1978
Hah uwierz mi , że najlepszym prezentem dla niego byłabyś Ty. Wiem po swoim facecie, że właśnie to go najbardziej cieszy. Dlatego zamiast zastanawiać się nad prezentem, kup sobie coś seksownego , nałóż to iii zaprezentuj się jemu! :) Ha satysfakcja gwarantowana. Ja w mikołajki zrobiłam takie coś, początkowo zamówiłam body ze strony www.euforiasklep.pl ;p mój facet był mega zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoma.com.pl
Bielizna jest zawsze trafionym prezentem. Może u mnie cos znajdziesz? Mikoma.com.pl Hurtowe ceny, swietna jakoś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potężny wybór sprzętu elektronicznego jest też w medialuxie - jest nawet kategoria "dla niego", więc łatwiej się połapać co do czego ;) zaglądnij, moze coś Cię zainspiruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florencja763
Fajnym prezentem jest na przykład wspólny wyjazd do spa albo hotelu z basenami i sauną. Dzięki temu będzie mógł się cieszyć także Twoją obecnością. Ja osobiście chciałabym nasz wysłać z okazji urodzin moich i jego gdzieś na wakacje, teraz szukam fajnych ofert na stronie allinclusive.com.pl, bo kiedyś na tym forum wyczytałam, że warto z nimi jechać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka12345
oryginalne i niestandardowe gadżety na www.gadzeto.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×