Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolkajolka

wózek TAKO czy BABY MeRC który lepszy?

Polecane posty

1 i 2 robiony pod Częstochową.. mi w Baby Merc 5 lat temu "puszczała" blokada przed złożeniem wózka, koleżance wypadła rączka od tako - wysuneła się rurka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z BabyMerca byłam zadowolona - ale tylko przez 8 miesięcy - do czasu jak ta blokada zaczeła "puszczać" :( ale musze przyznać ze ja średnio co dzień składałam wózek i widocznie to go zamordowało :( nam producent oddalił reklamacje twierdząc ze przeciążyliśmy wozek :( koleżance z Tako zaś reklamacje uznali, ale tydzień wozek stał w sklepie czekał na przedstawiciela, potem 2 tyg naprawa - razem 3 tygodnie bez wozka - jak wieczność!, pojeździła moze tydzień, moze 2 i znowu to samo, ale wiem ze się wściekła i sama to sobie zakleiła silikonem łazienkowym :D ale było to 5 lat temu, mam nadzieje ze teraz juz się to poptrawiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka16x
mam tako juz 8 miesiecy i jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pożyczony baby merc s6,niestety jak dla mnie porażka..po pierwsze brak skrętnych kół,po 2 mały bagażnik, ogólnie jakiś wózek strasznie sfatygowany chociaż akurat nie mogklam się spodziewać rewelacji będąc 3 jego użytkownikiem :P wózka używałam 1,5 miesiaca,kiedy nie mieszkałam u siebie.I o niebo wolę mój graco quattro mimo że kółka jak w wózku dla lalek, piankowe,amortyzacja zerowa.merc ktorego używałam miał właśnie fajną amortyzację,dziecko było w nim fajnie bujane, bo w graco odczuwa przypuszczam najmniejszy kamyczek,chociaż specjalnie mu to nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
TAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się oba podobają ale miałam inny, ale w podobnej cenie. Dziwne, że komuś powyżej nie uznano reklamacji, ja również codziennie składałam i nadal składam wózek bo niemal codziennie jeździmy gdzieś samochodem i nie rozumiem dlaczego przez to wózek miałby się zepsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×