Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NocnyMotyl

Wierzycie w monogamię?

Polecane posty

Hm... Wierzę, że jeden partner wystarcza. ...pytanie tylko: na jak długo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :P Monogamia jest wbrew naturze, ale póki co też praktykuję. I to od 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie mój facet jest dzieciatym rozwodnikiem i wykombinował sobie, zeby zrobić ze mnie drugą żonę... A ja od zawsze panicznie boję sie obrączki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyl Zamień się z moją na myślenie. Sporo by mi to zaoszczędziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. wierze w monogamie :) marzy mi się taka ale wiem tez ze jest to bardzo trudny proces i nie wszyscy muszą mu sprostać. Jak narazie nie daję rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po różnych doświadczeniach, też doszłam do wniosku, że monogamia to ideał. Ale nie wiem czy potrafię temu ideałowi sprostać? Czy on potrafi? Oboje mamy bogatą przeszłość za sobą. Boję się ostatecznych deklaracji... że po ślubie wszystko się spieprzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak może być ale nie musi... jak sie będziesz zawsze bala i wiecznie zastanawiała to nigdy sie nie dowiesz tego. Jak sie spieprzy to sie spieprzy, trudno :) a zresztą spieprzyć się może o przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjnjnjnjnj
jestem z żoną prawie10lat,ona jest mą pierwszą,mówi że ja jej też,na początku związku było kiepsko w łóżku,przeczekaliśmy to,teraz jest lepiej niż super,ja wierzę w monogamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, mimo iż było kiepsko ciagneliście to dalej? szacun :) Co sie zmieniło? ze teraz jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjnjnjnjnj
sex,na samym początku był ok,pózniej jakoś się nie rozkręcał,nie rozwijał się,teraz jest rozkosznie,troszkę pracy nad żonką i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnjnjnjnjnj
nie myślcie że facet w monogamicznym związku nie ma potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnyMotyl - on musi zrozumieć ze Ty masz wątpliwości i nie powinno mu być przykro z tego powodu. Niech schowa dumę do kieszeni i porozmawia z Toba, uspokoi Cie. Zmuś go do rozmowy njnjnjnjnjnjnjj kurcze no to fajnie masz :), u mnie juz chyba za późno na to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×