Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rolnik.

Kochajcie Rolnik.ów

Polecane posty

Bo Rolnik. to chłop z dziada na dziada. Bo Rolnik. to chłop na schwał, nawet jak upadnie toby dalej stał. Bo Rolnik. ma Żuka Bo Rolnik. mocno stuka Bo Rolnik. ma jaja i kiełbaski. Bo Rolnik. rżnie wzdłuż, w poprzek i w paski. Kochajcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
z rok jak Cię nie widziałam. Penie dotację unijną przepijałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
wróć Będzie już z rok jak Cię nie widziałam. Pewnie dotację unijną przepijałeś. Język i się plącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotacyji nie wzionem, bo mom chonor i łod dziadów nie biere. A unija to dziadostwo łokropne przeca. Ale mosz racje. Przepijołym. Ruski bimber com go znaloz w piwnicy schowany w kartoflach. PÓŁ WIEKU sie uchowoł. Ale kryzysu nie przetrwoł. Dziś ostatni kanister napoczynom ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
wspomnij o mnie przechylając ostatni garnuszek, bom kiepsko się czuję dziś. Mam alergię na niedzielę, zawsze wypada po sobocie i niesie ze sobą kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Każdy katolik w sobotę pić winien Piekło Cię pochłonie za takie zaniedbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote jes szabas!! A NIE-DZIELA mówi o tem, że ni ma co DZIELić flaszki na czworo.... NO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
To może ja jestem żydówką? Już sama nie wiem. Kaca mam normalnego, katolickiego, bo mi się chce rosołu i schabowego. Masz żuka z plandeką, czy metalową budą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×