Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Decoy

porażka

Polecane posty

Piątek najgorszy dzień w ostatnich miesiącach mego życia. Moja klasa 2 LO i 3 klasa tech organizowały razem połowinki. To był koszmar wyszłam z lokalu pierwsza jedzenie złe, wyjść z lokalu nie można było wszędzie rzygi, nawalone nastolatki impreza koszmar prędzej czy później i tak bym wyszła bo nie dało się na to patrzeć ale chodzi mi o zachowanie mojego chłopaka, wyszłam o 23 bo najadłam sie takiego wstydu gdyż mój chłopak zaczął sie bić z właścicielem lokalu za to, że zamknął drzwi wyjściowe i nie chciał wypuścić nikogo a ludzie zaczeli mdleć i wgl nie dość ze odciągając ich od siebie (pomagali mi w tym obcy ludzie) dostałam 2 razy w głowę to jeszcze zabrałam go do domu bo był trochę podpity i nie chciałam żeby rodzice mieli pretensje wiec zajęłam się nim, nie spałam całą noc latałam z miską, sprawdzałam czy oddycha czy nie rzyga. Na następny dzień dowiedziałam się ze to moja wina bo ciągle gdzieś latałam, bawiłam sie sama ( tylko dlatego ze moj chłopak nie chciał ze mną sie bawić tylko , wolał pić z kolegą) nie dość ze zepsuł mi impreze bo wyszliśmy o 23 to wmawia mi, że to moja wina bo ja go nie upilnowałam a jak mówiłam opanuj sie i nie pij tylko baw sie ze mną to nie bo kolega ważniejszy !!!! No ja pierdole jestem taka wściekła taki z niego dupek, że po prostu nie moge nie dość ze wstyd w szkole wstyd przed rodzicami, mam limo pod okiem bo dostałam odciągając ich to zero przeprosin ani dziękuje za to, że zajęłam sie nim i niby ja mu nie powiedziałam ze ma nie pić tyle no kurwa !!!!!!! Zamiast się bawić byłam niańką i jeszcze mi sie dostało... ufff lepiej mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×