Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Stomatoloszka z powołania

THERMOMIX

Polecane posty

Czy ktoś ma to cudo w domu? Jak się sprawuje, rzeczywiście jest warte swojej ceny? Nie niszczy się? Bo dotychczas żaden garnek ani inny robot kuchenny nie był mnie w stanie zainteresować, ale byłam na pokazie i jego zalety i wszechstronność są imponujące Myślałam żeby kupić go Mamie na Gwiazdkę, ona lubi pichcić w kuchni Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

Wiem, że dużo po niewczasie ta odpowiedź do pytania, ale tak, ja właśnie zakupiłam sobie TM 6 i już nie mogę się doczekać aż zacznę na nim działać 😉 Dania pokazowe już jadłam, wszystko było smaczne, aromatyczne i takie proste w realizacji. Podoba mi się w nim to, że zawsze to coś nowego, innego - nie to co oklepana już czasem kuchnia tradycyjna. No i najbardziej mnie w nim ujęło to, że można przyrządzić kilka dań na raz nie brudząc tylu naczyń, z wykorzystaniem odpowiednich nakładek, osobnych do duszenia, osobnych do mielenia czy gotowania na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa zaleta: szybkość i różnorodność gotowania😉

Właśnie zrobiliśmy sobie polędwice- podsmażona a potem podduszona w termomixowej Waromie.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

W tej Waromie to robiliśmy ostatnio knedla na gotowaniu pokazowym - a pod spodem w garnku głównym warzył się pyszny gulasz 😉 no i potem jadło się to wszystko razem, super połączenie - a obiadu wyszło na 3 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×