Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredna małpa27

moja córka chce .....

Polecane posty

Gość alkamalina
jak chce to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam na zajęcia taneczne odkąd skończyłam 4 lata, ale nie na balet tylko taniec towarzyski, a potem tańczyłam w grupie tanecznej :) zajęcia odbywały sie najpierw trzy razy w tygodniu a potem przed turniejem nawet zdarzało mi sie nie chodzić kilka dni do szkoły :) Teraz moja siostra chodzi na zajęcia plastyczne, zaczęła w wieku 6 lat w pierwszej klasie. A Ty dowiedz sie ile kasy musisz zainwestować na początek w ten balet i czy dziecko chce tam chodzić samo z siebie czy np dlatego że koleżanki chodzą. W ogóle na początek nie warto za dużo inwestować w takie zajęcia bo na 90% sie znudzą po pół roku. Wiem to po sobie :p z około 12 zajęć na które koniecznie musiałam być zapisana dłużej zajęły mnie tylko konie i taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa ma 5 lat i od września chodzi na balet kocha to!!!!!, ale prawda jest taka że większość dzieci dość szybko się wykruszy z tych zajęć bo ich to nie bawi, u małej to 70% dzieci chodzi na ten balet bo rodzice sobie tak wymyślili :/ ale jeśli dziecko na prawdę chce i ma w tym kierunku zdolności to warto zapisać :) tylko niestety balet do tanich przyjemności nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak :D ja co prawda mam Syna 5 lat, narazie chodzi na angielski i basen, ostatnio męczy nas jeszcze o karate, ale na te zajęcia jest jeszcze za mały (u nas od lat 7) i chce się nauczyć czytać, uparcie składa litery i wręcz się mega irytuje ze jeszcze mu to nie wychodzi :( a zajęcia baletowe u nas są w domu kultury juz on 4 lat ja staram się Synkowi pokazywać rozne zajęcia, a to ze jakies go zaciekawi przez miesiąc a inne na tydzień mi nie robi problemu, jest w tym wieku ze ma prawo "poznawać" świat :D ostatnio byliśmy na zajęciach z garncarstwa, robiliśmy w domu mydła (seria dr lab) - nie wiem kto miał większą frajdę - ja czy Syn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×