Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję sie!!!!

Boję się!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość boję sie!!!!

Jestem przerazona, od dwuch tygodni mialam bole gardla, lekkie przeziebienie i katar, kilka dni temu dostalam goraczki i bulu jezyka i calej jamy ustnej. o tego jakas dziwna wysypke na rekach, łokciach i stopach. bylo to w weekend wiec przerazona pojechalam z moim chlopakiem do 1 szpitala, gdzie powiedzieli mi ze mam grzybice jamy ustej, jednak wysypka na ciele nie rozpoznana. wyslali mnie do drugiego lekarza zeby zrobic badania krwi, podstawowe badania krwi wporzadku , dali mi cos na grzybice ale wysypka tez nie rozpoznana. wlasnie wyszlam od kolejnego lekarza ktory takze nie rozpoznal wysypki , ale byl zdziwiony grzybica jamu ustnej, bo nie bralam zadnych antybiotykow co jest zazwyczaj glownym powodem. Siedze w domu i wkrecam sobie ze mam aids, bo przeczytalam z 50 stronek z google i wszedzie pisze ze grzybica jamy ustnej jest pierwszym z objawow aids.. cala sie trzese, jestem przerazona. niech mi ktos powie ze powodem moze byc cos innego! czy ktos mial kiedys tego typu grzybice co bylo spowodowane zwyklym oslabieniem organizmu, czyms innym niz aids i antybiotyki. proboje sie uspokoic. za tydzien pojde do lekarza znowu na kontrole i chyba poprosze o testy na hiv. lekarze ktorzy mnie widzieli nie przywiazuja duzej wagi do tego co mi jest, jestem panikara z natury i wkrecam sobie rzeczy, ale potrzebuje jakiejs pomocnej informacji zeby to sobie z glowy odkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest normalne
Nieprawda , ja kiedyś miałam również grzybicę jamy ustnej , a okazało się że ząb był pod ropą i po braniu antybiotyków przeszło mi . To nie oznacza że masz AIDS , a jak juz sie tak bardzo boisz to zrób test na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję sie!!!!
ale ja nie mam zadnych problemow z zebami :( nic mi nie dolega, jezdyne co to moze migdalki mnie mecza infekcjami co jakis czas, mam je nie leczone i doprowadzaja do angin ... czy to mogloby byc powodem??? a ta wysypka? i do tego mam goraczke ok 37.5 ktora nie spada od 3-4 dni nawet po ibuprofenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest normalne
Ja też wtedy nie wiedziałam że mam ząb pod ropą . Zrób sobie OB jeszcze chyba że miałas go robiony . Wiem że wtedy miałam bardzo wysoki OK 100 bo przy okazji miałam równapalenie węzłów chłonnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest normalne
rónież zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest normalne
A ta wysypka mniej więcej jak wygłąda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest normalne
Ja ci rónież radzę iść do laryngologa i poprosić go o Wymaz z gardła czy przypadkiem nie masz Gronkowca , też może byc przyczyna tej grzybicy czy jakies drożdżaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do..
l..aryngologa, i powiedz, że miewasz często anginy. Idź, zanim zaczną Ci się robic ropnie okołomigdałkowe Migdały sa prawdopodobnie do wywawalenia. I nie pekaj, to nie boli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję sie!!!!
milka tak pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Byłaś przebadana przez Dermatologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do dermatologa mojemu znajomemu w taki sposób zaczeła się pęcherzyce stwierdzili grzybice jamy ustnej a miał pęcherze na całym ciele a leki na grzybice tylko wzmogły rozwój choroby idź do dermatologa! I jeśli to ta choroba to nie martw się można z tym żyć. Napisz co ci powiedzieli później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję sie!!!!
co ty, pęcherze i grzybica jamy ustnej?? a mial goraczke? ja mam ok 37.5 od kilku dni. zaczelam brac nestatyne od wczoraj, z gardłem troszeczke lepiej, i pecherzykow jak narazie wiecej nie mam... jak sie nazywa choroba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję sie!!!!
sorry teraz zuwazylam Pecherzyca, poszukalam sobie w necie i to nie ma nic wspolnego z grzybica gardła, mowi sie o jakis nadrzerkach blony sluzowej, ale to nie to samo co infekcja grzybicza ktora mam ja:/ i opis babelkow jest inny niz to co ja mam. pierwszego dnia mialam takie jakby grudki podobne do kurzajek z tym ze bolą, ( tak jak poparzona skóra ) a potem przeobrazaja sie w babelki z jakby woda w srodku, boje sie tego przebijac, teraz sa bardziej swedzące. i mam je tylko na dłoniach i kilka na palcach u stóp. za to na łokciach mam wysypke ktora juz powoli schodzi, jakby czerwone krostki, ale nie piekace i bolące jak te na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje iść do dermatologa z wysypką i to jak najszybciej bo jeśli to pęcherzyca to każde leczenie na coś innego może ją pogorszyć a z wysypką i tak lepiej do dermatologa a z tego co pamiętam u znajomego zaczeło sie od ust i nie była to grzybica tylko lekarz to tak zakwalifikował i też na rękach i palcach stóp miał pęcherze później zaczeły mu się robić na podeszfie stopy i na całym ciele oczywiście nie jestem specjalistą równie dobrze może to być coś innego ale wizyta u dermatologa nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×