Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edlen00

praca chałupnicza

Polecane posty

Gość edlen00

czy ktoś ma cos sprawdzonego, uczciwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
agencja towarzyska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykonywanie grafiki na
umowe zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edlen00
A to wykonywanie grafiki to pewnie jakaś skomplikowana sprawa? Chętnie podejmę sie czegoś prostego, składanie długopisów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy Wy zmądrzejecie
##### nie ma takiego czegoś jak składanie długopisów a Durnie wierzą w ogłoszenia typu : cytuję : ,, składanie długopisów , 1000 sztuk za 1400 zł , kaucja wstępna 25 złotych ....,, ####### Posłuchajcie Durnie , gdyby to była prawda , to mielibyśmy 50 % milionerów , a chaałpy by budowano z długopisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edlen00
Ja wcale nie chcę zarabiać kokosów tylko mieć jakieś zajęcie bo pracuje na pół etatu i mam trochę wolnego czasu więc 400 zł jakby wpadło co miesiąc to już coś. Chodzi mi o jakąś pracę w domu, z wykorzystaniem komputera albo coś innego niezbyt skomplikowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posluchaj czlowieku. Myslisz
ze jakby taka praca istniala, nie podjelyby jej te tlumy bezrobotnych? Ilu znasz ludzi ktorzy maja prace chalupnicza? Zastanow sie, jaka praca chalupnicza jest w ogole potrzebna? Dlugopisy mozna kupic w chinach za 10gr sztuka. Zapewniam Cie, ze nie jestes konkurencyjny cenowo w stosunku do chinczykow. "Skladanie dlugopisow", "adresowanie kopert" - to sposob niektorych firm zeby zarabiac na idiotach, ktorzy wysla im znaczek czy pare groszy na "material". Tak, grafika komputerowa to bardzo skomplikowana sprawa i nie wystarczy, ze masz jej podstawy i juz dostaniesz zlecenia. Nie istnieje praca chalupnicza "dla kazdego". Albo umiesz cos i potrafisz to sprzedac, albo nie i nie masz kasy i jej mial nie bedziesz. Ty, zamiast sie doksztalcac, zyjesz mrzonkami, ze jest mnostwo latwej, oplacalnej pracy, dla ludzi, ktorzy kompletnie nic nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posluchaj czlowieku. Myslisz
Ja mam cos sprawdzonego i uczciwego i zarabiam miesiecznie 600 - 2000zl z pracy dodatkowej. Ale nie skrecam dlugopisow. Robie skomplikowane projekty. Ale same sie nie znalazly. Jestem kreatywna, mam sporo umiejetnosci, a pracy i kontaktow szukalam dlugo. Pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvvvv
Nareszcie jakiś głos rozsądku - na zdrowy rozum, jeśli ktoś ma pracę dla chałupników, to ogłaszałby się jedynie w najbliższej okolicy, a nie w telegazetkach na całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvvvv
A jeśłi ma coś "sprawdzonego i uczciwego" to daje znajomym w potrzebie i rodzinie, a nie przypadkowym osobom z netu. Bez pracy nie ma kołaczy, jeśli nie masz umiejetności - nie zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etraffic
Wygraj w Bitcoinach co godzinę całkowicie za darmo do 750zł lub 40 000zł co tydzień ! Oferuję dodatkowe bonusy, otrzymasz wszelkie instrukcje. Zainteresowane współpracą osoby zapraszam do kontaktu mailowego na: etraffic@op.pl wpisz w tytule maila "zarabianie w domu za darmo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×