Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziubek Żółty

Wystraszona jestem, pomocy!!!

Polecane posty

Ostatni okres miałam 3 listopada, trwał 6 dni, był normalny jak zawsze tzn. dużo krwi i bardzo mnie bolał brzuch podczas okresu. Od tego momentu cisza z okresem. Bardzo mnie to niepokoi. Dodam że odkąd przestałam brać tabletki antykoncepcyjne (czyli od sierpnia), to okres mam nieregularny, czasem 28 dni, 30, 31 dni. W listopadzie miałam dużo sytuacji stresujących, chorowałam i przyjmowałam różne lekarstwa. Po za tym w listopadzie miałam daleki wyjazd i znacznie zmienił się mój styl życia. A i ważna sprawa nie było seksu, gdyż nie mam swojego mężczyzny, a seks przygodny nie wchodzi w grę. Od kilku dni mam temperaturę 36,6. Mam objawy przedokresowe czyli ból piersi i lekkie pobolewania brzucha. Czy ktoś może mi powiedzieć co może być przyczyną że okresu nie ma do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
nie widze jeszcze powodow do niepokoju. Skoro podrozowalas i chorowalas to nic dziwnego, ze okres sie spoznia. Jesli za dwa, trzy dni wciaz go nie bedzie idz po prostu do lekarza. Ale ja bym sie jeszcze nie denerwowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trudno mi teraz wyliczyć kiedy powinnam dostać miesiączkę. Zdaje mi się że już powinna być. Już nie wiem co myśleć. Oddam wszystko za okres!A może to jakieś choróbsko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
z tego co napisalas wynika, ze dzis masz juz 33 dzien cyklu, czyli okres powinnas juz miec od 2-3 dni. Ale to jeszcze zaden alarm przy tylu czynnikach jak stres, choroba, podroze. Wszystko to ma wplyw. Przestan myslec o okresie, to pewnie zaraz przyjdzie ;) a po miesiaczce zrob sobie badania kontrolne (cytologie, usg dopochwowe). Na pewno wszystko jest w porzadku, ale i Ty sie uspokoisz, i bedziesz miec pewnosc, ze jestes zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinka właśnie próbuję przestać myśleć o okresie, ale udaje się tylko na chwilę. A znajoma mnie nastraszyła że mogę być w ciąży. Tylko kurna jakim cudem skoro ostatni raz przygodę z seksem miałam na początku października. Uśmiałam się z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna chyba istotna sprawa. W przeciągu miesiąca schudłam 5 kg. Na początku listopada ważyłam 68 kg, a obecnie 63 kg. To wynik dużych stresów. Czy to może mieć wpływ na opóźnienie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaariel
tak gwałtowna zmiana wagi i stres może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki:) Nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam dziś test ciążowy i wynik negatywny. Wiem że to było bez sensu, ale chciałam choć trochę uspokoić się. Mierzyłam dziś temperaturę ciała jak każdego rana i mi wykazało na termometrze 36,2. Dziwna ta temperatura, przyznam że jestem w szoku. Normalna temperatura ciała wynosi 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKO
dziewczyno spełniasz wszystkie warunki po których może spóźniać się okres, nie męcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGH
PO CO MIERZYSZ CO RANO TEMPERATURE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się :) jezeli seksu nie było to okres przyjdzie! Leki często potrafią przesunąć okres. Ja gdy tylko biorę antybiotyk to zawsze przynajmniej o pare dni mi się spóźnia okres. Pozatym wyjazdy też bardzo na to wpływają... mi przez głupi wyjazd nad morze na 10 dni okres się przesunał o 3 tygodnie!!!! No i pewnie przez stres związany z tym ze się opóźnia :) Uspokoj się, zrob cos co sprawia ci przyjemnosc, odpręrz się, spróbuj o tym nie myslec i @ przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FGH od 2 cykli zaczęłam sobie codziennie mierzyć temperaturę. A dlatego że chcę wiedzieć jak się kształtuje temperatura w każdym dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×