Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam domu opieki

Dom Spokojnej Starości w Poznaniu lub okolicach poszukuję

Polecane posty

Gość gość
Tutaj masz link do domu opieki spod Warszawy www.domopiekinestor.pl moja mama tam przebywa i nie da się powiedziec zlego slowa na ich temat, naprawde wszyscy się staraja nad opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa28
Macie jakieś informację na temat tego domu opieki http://www.domopiekigeravita.pl/ ? Zależy mi żeby był w Warszawie lub okolicy. Słyszałam trochę opinii o tym domu innych nic nie wiem a jestem zmuszona znaleźć coś dla babci. Liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mamę w pensjonacie radosna jesień w Puszczykowie ( szczerze mówiąc była już w dwuch takich domach i niestety nam się nie podobało) natomiast teraz jakby nie było doswiadczenie robi swoje ten dom jest pierwszy na liscie z urzędu wojewodzkiego działa chyba od 2006 r jak przychodzimy w odwiedziny to zawsze jest czysto, teraz dodatkowo pachnie choinką mama uczestniczy w zajęciach gimnastycznych i zajęciach plastycznych a ostatnio jak byłam to akurat występowały przedszkolaki super sprawa a dom wygląda jak prawdziwy dom a nie hotel czy szpital polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić dom Nestor http://domopiekinestor.pl gdzie mieszka moja mama i całkiem niedawno zrobili remont całego ośrodka więc teraz jest tam jeszcze przyjemniej jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenara
A na coś choruje? Bo coraz więcej takich domów spokojnej starości zaczyna się specjalizować. Przykładowo najlepiej osoby z chorobą ALzheimera umieścić w ośrodku w Wieliczce, który prowadzi Zapiecek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiztm
polecam www.dpsjablkowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.dpsjablkowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Niedawno znaleźliśmy z siostrą taki dom opieki w Korbielowie – www.domopiekikorbielow.pl Nasz tato już mocno niedomagał, a my nie byłyśmy w stanie zapewnić mu opieki we własnym zakresie. Tutaj w domu opieki ma świetne warunki, wygodny, czysty pokój, porządne jedzenie i sympatyczną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to działa z domem opieki ale my z rodziną wykorzystaliśmy agencję opiekunek z Poznania. Ktoś już powyżej wspominał o HELPMED. Bardzo odpowiadała nam ta współpraca bo panie w porządku naprawdę, miłe osoby z wyczuciem. Można skorzystać z opieki na godziny ale i całodobowo w zależności od potrzeb(babcia potrzebowała opieki 24h). Starają się tak dobrać osoby żeby dobrze się dogadywały z podopiecznymi. My woleliśmy taką opcje bo babcia by nie dała rady w innym miejscu niż własny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myśleliście o domu seniora w Kaletach? Tutaj: http://domseniorakalety.pl/ znajduje się ich strona internetowa, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. To ośrodek, w którym Waszym rodzicom czy dziadkom na pewno będzie bardzo wygodnie i przyjemnie spędzą tam czas, ponieważ wokół znajdują się przepiękne tereny zielone. Oczywiście, będą mieli do dyspozycji również takie udogodnienia jak dostęp do internetu, telewizora, a nawet centrum odnowy biologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dworku skórzewskiego. Kobieta, która go prowadzi jest nastawiona wyłącznie na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kogoś interesuje opieka domowa to zachęcam do kontaktu z http://www.helpmed.com.pl/ . Podchodzą do każdego jak do człowieka a nie jak do zarobku. Posiadają konkretną wiedzę na temat osób starszych i opieki nad nimi i się nią szczerze dzielą - co jest baaardzo pomocne. Małe zmiany w podejściu do mamy które mi zaproponowano niesamowicie ułatwiły mi życie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki dla osób chorych na Alzheimera, to polecam firmę Justyna DOM z Wrocławia. Pomogli mi wybrać placówkę dla mojej mamy, z której jestem bardzo zadowolona. Utrzymuje z nimi kontakt do dnia dzisiejszego, zawsze pomogą, zawsze doradzą. Z tego, co wiem mają sprawdzone placówki w kilku województwach m.in. śląskim, opolskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Za pomoc przy wyborze placówki nie pobierają żadnych opłat. Polecam ich osobom, które nie mają czasu na szukanie dobrej placówki. Dla zainteresowanych podaje telefon do nich - 693465703 lub e-mail justyna.dom.opieka@gmail.com Pozdrawiam Janina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna DOM
Pani Janino bardzo dziękujemy za takie słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy www.opieka-justynadom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuję się chorobą Alzheimera, bo mój tata od lat choruje. W Polsce duże osiągnięcia w pomocy podobnym pacjentom ma ośrodek www.domzlotajesien.pl/zaklad-opiekunczo-leczniczy/ Tatę zapisałem pół roku temu i jest lepiej. Niech to stanowi najlepszą rekomendację. Jednym słowem kamień z serca, bo nawet opiekunki nawiązują świetne relacje z pacjentami. Widać, że kadrze zależy. Szacunek do pacjenta maksymalny, zachowana prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasd
Widzę że temat zszedł na woj. Mazowieckie :) Powiem szczerze że zastanawiam się czy ktoś naprawdę miał taki ciężki dylemat jak ja, proszę mi wierzyć lub nie ale ile nocy nie przespałam zastanawiając się nad tym czy oddać ojca do domu opieki czy nie, ostatecznie oddałam ojca do domu opieki Promyk w miejscowości Unierzyż - i minęło już pół roku odkąd tato tam przebywa, i jak do tej pory odwiedzam go 1-2x w tyg i jestem spokojna, a tata wygląda na zadowolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbogna
Pracowałam w Domu opieki w Czapurach koło Poznania. ABSOLUTNIE NIE POLECAM. Bardzo żle traktuje się tam mieszkańców!!!! Wieczne krzyki, poniżanie mieszkańców, Karmienie na siłę, dużo by pisać, masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna córka
Zdecydowanie odradzam Rezydencję Seniora w Puszczykowie ! TOTALNE NIEPOROZUMIENIE !!! Za miesięczny pobyt w kwocie ponad 4 tys. zł zafundowali -jak to chirurg określił - krater odleżynowy.Za miesiac urlopu dostalam miesiące lub jeszcze gorzej lata bardzo trudnego i drogiego leczenia.W dniu wypisu nie zadali sobie nawet trudu wymiany przemoczonej totalnie pieluchy i podanej bluzki. SKANDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
Polecam Senior Residence - Pałac Spławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dom Seniora TILIAM w Zawadzkiem (woj. opolskie). Świetna placówka. Super warunki i świetna opieka http://tiliam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMrowka

Cześć, ja swoją mamę umieściłam w "Prywatny Dom Seniora "Parasolka" w Poznaniu" świetna kadra bardzo komunikatywna i otwarta na rozwiązywaniu problemów osób starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×