Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska_ja

...poszukiwanie siebie w sobie samej...bdsm.

Polecane posty

.... od pewnego x czasu ciekawi mnie, jak to jest kiedy Pan szuka suki ... jak poznaje,że dana kobieta nią jest..jak to wyczuwa..skąd wie,że ta będzie idealna dla niego..skąd wiedzieć,że może się nią jest?....lub nie jest?..bo może nie jest to wszystko tak idealnie proste w zrozumieniu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwa sie energie seksualna danej osoby, zarowno kobiety jak mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi powiedzieć..skąd to u siebie wiedzieć?.. czy to dopiero z odpowiednim Panem? czytałam trochę o tym ..ale to tak ogólnie zarysowane..a ja chciałabym wiedzieć,jak to sprawdzić u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Format C:
No nie wiem tylko jaki jest ten koniec ? byłem zbyt mało stanowczy ??? Idź do psychiatry nieszczęsna :( póki czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczy? powiedziałabym ,że byłeś raczej zwykłym doopkiem...wybacz szczerość.a w tym o co ja pytam to jakoś chyba inaczej... a za radę dziękuję:)ale jeszcze daje radę rozróżnić,, dobro i zło.''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjid
chcesz byc Suka dla Pana:)?Bedziesz wiedziec jak Go spotkasz lub On Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Format C:
To tylko z szacunku do kobiet, nie powiedziałem co bym ci zrobił Bo na pewno nie skrzywdził bym kobiety /lecz się dziewczyno/ Ale z chęcią spróbował bym eksperymentów z takim zboczonym jak ty pedałem :D Ale bym dał mu popalić :D Miałby sskkkuuurrrwwwieeelll odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Format C:
Pewnie tak by się zachłysnął wrażeniami Że były by to dla niego ostanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhhuertw
Poczytaj sobie bloki Suk ,wygugluj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pirata... lubię czasem być wyzywająca..lubię podtrzymywac spojrzenie...ale wiem tez,ze są tacy mężczyzni,przed którymi czuje respekt(.nie myl ze strachem..) i wiem,że bycie posłuszną może być fascynujące,, jednak ja ocieram tylko o temat..a ciekawość moja chce więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostabladz
. im silniejsze bodźce są powielane, tym z czasem reakcja jest słabsza. W końcu ktos bedzie Cie musial zabic, zebys "cos" odczula. :D:D Format C mądry z Ciebie facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhhuertw
oczekiwanie,tesknota,radosc,cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FORMAT C i prostabladz
dlaczego takie ograniczone prostaki zabieraja glos w temacie ktory ich nie dotyczy i nie maja o nim bladego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FORMAT C i prostabladz
dlaczego takie ograniczone prostaki jak wy zabieraja glos w temacie ktory ich nie dotyczy i nie maja o nim bladego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz ja
...ale temat ciekawy, intrygujący nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz ja
ale temat ciekawy, intrygujący wręcz, szkoda żeby umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciekawska, On mnie znalazł chyba przypadkowo, ja wtedy niczego nie szukałam, nawet wręcz przeciwnie, jakoś mnie wypatrzył, wybrał i poprowadził tę znajomość tak jak mu to odpowiadało, na nic się nie umawialiśmy, po prostu zaczęło to się dziać tak jak ludzie czasami zaczynają się spotykać w normalnym związku mnie się wydaje, że kobieta w takim układzie potrzebuje więcej niż facet, to ona będzie zazwyczaj bardziej wybredna, bo facet powinien już jednak mieć jakieś doświadczenie albo przynajmniej duże pojęcie o tym co zamierza zrobić, w przypadku kobiety trzeba tylko trafić na podatny grunt, więc to poszukiwanie "suki" nie będzie raczej bardzo wysublimowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie ..ciekawe spostrzeżenie...dziękuję... ale czy jakiś ,,Pan'' nie mogłby przedstawić swojego punktu widzenia..tak od pierwszej myśli..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz kolejny ja
ciekawska ty jestes ucielesnieniem moich mazen i fantazji (ktore pewnie nigdy sie nie spelnia). Porad na kafejce wiele nie uswiadczysz a tylko prostaki cie opluja. Sprobuj raczej poszukac na forach tematycznych. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×