Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niedzielkowa

Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn - naturalne?

Polecane posty

Gość Adelkaa88
Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki dla mężczyzn to ja kupuję swojemu mężowi kosmetyki marki Tiande , są rewelacyjne a co najważniejsze naturalne . Niedawno kupiliśmy swietny balsam po goleniu https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Balsam-po-goleniu/323 świetnie radzi sobie z delikatną cerą , skora jest po nim nawilżona, odżywiona oraz ujędrniona. Polecam Ci jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba4
To musisz zrobić zakupy w tym sklepie https://pomadour.pl/by-vilain-gold-digger .To są bardzo profesjonalne produkty do stylizacji włosów o bardzo mocnym chwycie i matowym wykończeniu, czyli perfekcyjna fryzura jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu zajdziecie fajne kosmetyki https://pieknonatury.com/sklep sklep jest online, wiec wygodnie sie kupuje, nie trzeba chodzić po drogeriach. Myślę że kosmetyki się dobiera do problemów skóry a nie płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubso
bardzo dobre kosmetyki dla mężczyzn robi AVA, szczególnie balsam po goleniu, który sprawdza się nawet w przypadku wrażliwej skóry, bo łagodzi i nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosina77
Ja niedawno przekonałam swojego mężczyznę do używania antyperspirantu do stóp, o którego istnieniu nie miał pojęcia :D Na próbę kupiliśmy taki kosmetyk - http://www.manfoot.pl/pl/produkty/antyperspirant-do-stop/ - z tej marki mam damskie wersje kosmetyków i jestem zadowolona z ich działania. Męska seria też daje radę, zwłaszcza w czasie upalnych dni :) Jeszcze może kiedyś przekonam Go do używania innych kosmetyków do stóp - takiej pielęgnacji akurat nigdy za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że kupując przez internet można zapłacić mniej niż w sklepach stacjonarnych. Dlatego dla siebie i chłopaka dermokosmetyki i kosmetyki naturalne zamawiam w tej aptece: https://www.apteka-melissa.pl/ :) Polecam ci sprawdzić ich ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłam na naturalne włoskie kosmetyki Erbolario i się w nich zakochała, zwłaszcza w pięknych kwiatowych zapachach. Dla męża też powoli dobieram kolejne produkty (zaczęłam od perfum i emulsji po goleniu, a teraz ma już krem pod oczy i płyn do mycia ciała). Jedyny problem to że za chwilę będzie potrzebował kosmetyczkę na kosmetyki tak jak ja, ale mam już upatrzoną jedną pojemną, którą zabierze i w delegacje i na wakacje https://zeskory.com/kosmetyczki-250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balentia
Mój facet nie jest jakimś wielkim fanem kosmetyków, zresztą, jak pewnie większość osobników płci męskiej:) jednak są takie, których używa. Od jakiegoś czasu lubi maskę Epiltouch by Olie (w wersji dla mężczyzn)chodzi na siłownię, więc dłonie są "spracowane", ta maska jest dla nich ratunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makintoszka
A co to jest za maska i jak dokładniej działa? Mąż pracuje na budowie i już nie mam siły na te jego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki naturalne dla mężczyzn Wise, szczególnie tonik Wise w zestawie z kremem do twarzy i kremem pod oczy. To naturalne kosmetyki i tonik np. pomógł mojemu koledze wyleczyć "łupież" na twarzy, którego nie mógł się pozbyć specyfikami z apteki. Minus jest taki że kosmetyki są trochę drogie (tonik kosztuje ok. 100 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokioniusz

Z naturalnych kosmetyków dla mężczyzn polecam szczególnie Masveri i Natura Siberica MEN - naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

Co polecacie z firmy Masveri ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja mojemu chłopakowi kupiłam dziś na promocji w drogerii Rossmann olejek do twarzy i brody Masveri. Ma fajny skład, więc myślę, że się fajnie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miódmalina99

Sprawdź ofertę Pat and Rub. Mają duży wybór naturalnych męskich kosmetyków, w tym kremy, olejki, szampony itp. Na pewno Ci się spodobają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo

Sprawdź asortyment Masveri. Mają serio dobrą jakość w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

Poszperaj na ezebra. Oni tam mają duży wybór kosmetyków męskich i myślę , że na pewno znajdziesz coś dla swojego chłopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A jakieś takie z dobrym składem drogeryjne tak żebym mogła je kupić dziś na Mikołajki dla męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

W Rossmanie kupisz kosmetyki Masveri. Może u Ciebie będą już gotowe zestawy idealne na prezent, a jak nie kup coś odpowiedniego do jego skóry czy potrzeb, np. Olejek, balsam i pomade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Widząc sporo pozytywnych opinii o kosmetykach Masveri, postanowiłam zaryzykować i kupić je w prezencie dla chłopaka. Od jakiegoś czasu ma brodę i chciałam, żeby zaczął o nią dbać. Faktycznie teraz więcej czasu poświęca na jej pielęgnację dzięki czemu wygląda ona lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia

Ogarnij sobie stronę ezebra.pl. Mają duży wybór kosmetyków dla mężczyzn w korzystnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu mezowi kupiłam ostatnio taki zestaw z aptelii, bardzo fajny. Ładnie pachnie i super sprawdza aptelia.pl/apteka/p143089-Zestaw_Promocyjny_Dermena_Men_szampon_200_ml__nawilzajacy_krem_kojacy_po_goleniu_50_ml__lagodzacy_zel_do_mycia_twarzy_150_ml_GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2021 o 16:59, MalinKa napisał:

Mogę polecić ciekawe produkt czeski, jeszcze nie tak mocno popularny u nas. Są to kosmetyki Angrybears. Balsam po goleniu rewelacyjny na bazie oleków niwelący podrażnienia.

Czy ja wiem, czy są mało popularni, już kilka lat na rynku są. Mój facet uwielbia ich kosmetyki. Dużo mają kosmetyków dla brodaczy, mój facet akurat nie jest, ale wspomniany balsam po goleniu i żel do golenia jest naprawdę świetny- pierwszy produkt, po którym nie ma podrażnień a ma bardzo wrażliwej skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja polecam przepiękny krem dla mężczyzn  (Kojący, nawilżający z ekstraktem z aloesu i kwasem hialuronowym - firmy Arbu ),  mój używa już prawie 2 lata i nie chcę nic innego, wcześniej kupowała mi koleżanka ( to jest firma Bułgarska), ale ostatni raz już znalazłam w Polskiej. Bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż zazwyczaj używa kosmetyków z Bielendy z tej linii dla męzczyzn- Only For Men Barber Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×