Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

wlasnie dlaczego wszyscy lekarze nie szczepia sie obowiazkowo na grype?? przeciez szczepienia sa cool. to samo bylo ze szczepieniami na sepse. zaszczapiono wtedy mnostwo dzieci bez wiedzy nawet rodzicow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepne dokórki habilitowane
żal m\to mi dzieci, których matki maja w doopie czy ich dzieci zachorują na raka szyjki macicy! to żul pod monopolem się bardziej przejmuje swoim burkiem, niż ty swoimi dzieci :O i ty jesteś matką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Helenka, to nie jest tylko Twoja sprawa, właśnie powinni nakazywać szczepienia, a jak nie zaszczepisz - kara lub więzienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaśminowej rozmawiamy o szczepieniach, a nie wakacjach lekarzy, załóż sobie odrębny topic i jeszcze jedno układany przez specjalistów? jakich? gdzie? no? każecie mi tu wstawiać opinie lekarzy, a same piszecie banialuki specjalistów jest wielu z nazwy przez nazwiskiem, pytanie tylko czy kompetentnych i odpowiedzialnych (takich jest naprawdę niewielu w każdej dziedzinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
wszyscy ???? Helenka ???? Mój lekarz się szczepi na grypę.... A dlaczego nie ubezwłasnowolniają takich jak Ty, to też mnie zastanawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Lekarz wie lepiej, jak leczyć Twe dzieci niż Ty helenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaśminowa_ prosze bardzo, wielkie zwolenniczki szczepien...polecam teraz omowic punkt po punkcie powyzszej listy....ciekawa jestem argumentow" ja powiem któtko bo mi się już po mału nie chce z wami gadać :D:D:D KAŻDE DZIAŁANIE MEDYCZNE MOŻE NIEŚĆ ZE SOBĄ SKUTKI UBOCZNE I POWIKŁANIA!!!!!! poczytaj sobie ulotkę jakiegokolwiek leku to działań niepożądanych tyle że głowa mała a małopłytkowość hmmmm jak dobrze pamiętam to nawet po witaminie c może wystąpić :P pytanie jest jedno co gorsze powikłania poszczepienne (dotykające promile dzieci szczepionych) czy powikłania po chorobie (dotykające już procentów dzieci chorych) ja tam wole by moje dziecko miało gorączkę czy rumień czy inną wysypkę po szczepieniu niż np było bezpłodne, czy miało zapalenie mózgu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze od razu pozabierajcie dzieci rodzicom co?? za to ze antybiotykami nie lecza za to ze nie szczepia za to ze nie posylaja dzieci na lekcje wychowania seksualnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepne dokórki habilitowane żal m\to mi dzieci, których matki maja w doopie czy ich dzieci zachorują na raka szyjki macicy! to żul pod monopolem się bardziej przejmuje swoim burkiem, niż ty swoimi dzieci i ty jesteś matką???? nie no błagam, dziewczyna napisała w przenośni, każdy wie o co chodzi jeżeli tylko chce zrozumieć ten zapis, a tu się czepiacie w zasadzie o nic takie tam, byleby tylko napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjopfjop wszyscy ???? Helenka ???? Mój lekarz się szczepi na grypę.... A dlaczego nie ubezwłasnowolniają takich jak Ty, to też mnie zastanawia.. przesłanki ubezwłasnowolnienia na to nie pozwolą he he jak chcesz to ci zaraz je przytoczę i nie strasz czymś o czym nie masz pojęcia kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam
dlaczego kalendarz szczepień nie jest taki sam w Unii Europejskiej, skoro wszystko od nich "małpujemy"? Dlaczego tam maja wybór a w Polsce go nie ma? Odpowie mi ktoś mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki powrót stomatoloszki! Pani Kardiolog, miałam ćwiczenia z socjologii z profesorem Piątkowskim, oczywiście ;) Widzę że Helenka słowami "jak moje dziecko zachoruje moja sprawa" ostatecznie skompromitowała się" I tak, masz rację, takim rodzicom dzieci należałoby odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz wie jak leczyć? tak? to dlaczego przy byle chorobie wali antybiotyk? na wirus nie ma antybiotyku, ale żeby to wiedzieć trzeba zrobić badanie krwi czy któraś maiła robione, gdy dziecko chorowało? mój miał raz w szpitalu, bo zastanawiali sie czy ma wirusa czy bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
asiamt nie musze zakładać tpiku mądra głowo, bo kilka stron temu były dywagacje na temat teorii spiskowej jakoby lekarze -propagatorzy szczepień byli rzekomo na usługach koncernów farmakologicznych produkujących szczepionki. Chodzilo że lekarze guzik wiedzą chodzi im tylko o kasę. Skoro twierdzisz że nie specjaliści układali harmonogram szczepień, to może zadzwoń do związku wakcynologii to się dowiesz kto to układał. Pleciesz bzdury, myslisz że to układali piekarze?? noo proszę cię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wina głupich rodziców, że źle dzieci żywią i zamiasty owoców i warzyw pchają w nie witaminy w dzisiejszych czasach chyba nie ma problemów z żywnoscią, nie? z tej samej strony inspektoratu: "Odra nie jest groźną chorobą. Groźne mogą być powikłania po niej. Około 6 do 20% osób, które zachorowały na odrę cierpią na zapalenie ucha, biegunkę lub nawet zapalenie płuc. 1 na 1000 osób, chorujących na odrę, cierpi na zapalenie mózgu, a 1 na 1000 umiera." dla porównania - na grypę umiera 1 osoba na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo lekarze pod obstawa antyterrorystow, i ze strzykawkami beda robic najazdy na domy w ktorych mieszkaja niepodporzadkowani rodzice i szczepic. cos jak special komando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego kalendarz szczepień nie jest taki sam w Unii Europejskiej, skoro wszystko od nich "małpujemy"? Dlaczego tam maja wybór a w Polsce go nie ma? Odpowie mi ktoś mądry?" Dlatego że w różnych krajach europejskich jest różny klimat może? a temperatura otoczenia ma bardzo duży wpływ na szybkość rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat moj post o poparcie petycji nie byl skierowany do ciebie:D wyraznie napisalam, ze kieruje go do "mam myślących"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ja mam do niemiec 10 km i na pewno się strasznie klimat zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaśminowej no prosze cię, specjaliści, jeszcze mam dzwonić, a co mi ich nazwiska powiedzą, pytanie tylko jakimi oni specjalistami są naprawdę? dlaczego w takim razie w nowwordki ładują wzwb, wszystkim noworodkom, czy wzystki pzrejdą zabiegi i zarażą sie żółtaczką? nie próbuj mi coś wmawiać bo na to jestem za stara i mam też opinię co niektórych lekarzy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie okaze ze stomatoloszka, jaka drugie kierunek studiowala geografie i o klimacie tez ma pojecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
idz jasminowa, do osób myslących buhahaha myślę kobieto i sporo czytałam o szczepionkach, średniowiecze już dawno minęlo a ty wciąż w nim tkwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.12.2011] 13:58 [zgłoś do usunięcia] helenka z okienka niedlugo lekarze pod obstawa antyterrorystow, i ze strzykawkami beda robic najazdy na domy w ktorych mieszkaja niepodporzadkowani rodzice i szczepic. cos jak special komando „Jeżeli nie potrafisz być nikim, nie potrafisz także być kimś". helenkazokienka@ho tmail.com nie no helenka rozbawiłaś mnie he he mojego dziecka mój wujo nie chciał zaszczepić, powiedział, ze nie i koniec, czy to znaczy, ze to taka super sprawa? zaszczepił w końcu, ale dzwonił co chwilę czy wsio jest ok, do tej pory wypytuje o wszelkie jego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×