Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

czasem trzeba sie w lekarza trochę pobawić, bo jak widać na moim przykładzie moje dziecko mogłoby już nie żyć, aż mi włosy dęba stają na ta myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, sprawdzam,, kontroluje, mysle nad szczepieniami BO ZALEZY MI NA ZDROWIU MOJEGO DZIECKA!! TAK CI TO TRUDNO PoJAC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
no chyba Tobie się skończyły, ja mam ich jeszcze mnóstwo.Ale skoro uciekasz, to znaczy że już nie umiesz się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
morfologia profilaktycznie...., ale żeby było tak jak piszesz to należałoby wykonywać ją chyba co miesiąc. Moje dziecko ma 2l. a morfologię miało 2 razy. Ile razy wykonujesz profilaktycznie morfologię w ciągu roku że tak węszysz wszędzie choroby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko o czym tu z toba gadac skoro twoja dyskusja wyglada tak "grzebią w tym necie i myślą, że mądrzejsze od doktorów." no o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka raczej nie, zawsze jestem potulna i przestarszona, bo nie wiem co jest, ale jak się dowiaduję niczego to zaczynam sama grzebać i sama niestety najczęściej stawiam diagnozę, bo cóż mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie węsze choroby? gdzie?to raczej wy, zwolenniczki szczepien widzicie wszedzie odre, swinke i inne epidemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaśminowej w miesiac to się nie rozwninie aż tak, bo jeżeli ma się rozwinąć to i tak sie rozwinie tylko problem w tym, ze im później wyłapana tym gorzej sie leczy, chociaż u dzieci białaczka jest stosunkowo łatwo wyleczalna, ale wznowy sa częste i to jest problem ja robię mojemu co pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
bo taka prawda, grzebiesz w necie i bawisz si ew lekarza i chcesz go traktować na równi z Tobą pod kątem wiedzy medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jak zwykle ty wiesz lepiej co ja robie i po co:D szkoda dalszej dyskusji:D asiamt i reszta 🖐️ bye bye, milego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
nie złociutka, poczytałam o szczepionka, skonsultowalam to z neurologiem i neonatologiem (wcześniak) ale nie z wiedzą z neta! no prosze cię! Nie widzę wszędzie Odry ani grypy, na którą zresztą nigdy się nie szczepiłam, ale uważam że zdecydowanie większą propagandę sieją zwolenniczki nieszczepienia. tak w woli uściśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem typem wyolbrzymiających osob ,ani zadna tam panikarą ale slyszalam ze niektore szczepionki powoduja autyzm /aspergera lub adhd i akurat w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśminowa no hej żeby nie było ja na coś tam szczepiłam, ale nie jestem zwolenniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Tak Jaśminowa, a Ty oczywiście wiesz najlepiej, jak leczyć swe dziecko, jakie badania zlecać i na co szczepić, lepiej od lekarza. Idż na medycynę kobieto w takim razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie to podsumowalas-tak wiem lepiej i najlepiej, bo to moje dziecko, ukochane, najdrozsze na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Tak, właśnie , zatem czemu jako lekarz nie pracujesz, skoro uważasz się za równą lekarzom! Wiesz, że bawienie się w lekarza nie posiadając dyplomu grozi więzieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Tak stomatoloszka - lekarze szkodzą dzieciom, bo to nie ich dzieci, więc wolą szkodzić, zamiast leczyć.Ja też pracując gdzieś u kogoś działam na szkodę firmy, bo to nie moja firma, tak ? Sprzedawczyni w biedronce też wciska ludziom zepsuty towar, bo to nie jej sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosdost
Wiesz, że bawienie się w lekarza nie posiadając dyplomu grozi więzieniem ? no pierdolnelas teraz jak tepa cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze często podchodzą do problemu schematycznie, bez emocji i współczucia, nie słuchają jakie sa objawy tylko coś im tam sie wydaje i dlatego sa problemy, ale matka, rodzic obserwuje najlepiej swoje dziecko, poczyta ulotkę, sprawdzi lek czy dobrze zapisany i czy napewno na to w szpitalu tez zdarzyło sie, ze dawkowoanie leku dla jednego dzieciątka było grubo przesadzone, bo pani doktor sie pomyliła no cóż pomyłka mogła kosztowac życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka, ciekawe kto ci tą boreliozę zdiagnozuje :D po objawach powiedzą Ci, że masz nerwicę a badania i tak musisz sobie zrobić sama, bo nie są refundowane a drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Jaśminowa,zatem skoro jesteśalfą i omegą, to buty i ciuchy też szyj sobie sama, bo to Twoje ukochane ciało i Ty zrobisz to najlepiej ! Jedzenie hoduj sama, bo to dla Ciebie , to wyhodujesz je najlepiej ! Jak zepsuje Ci się samochód, sama napraw, bo to Twój samochód , więc Ty zadbasz o niego najlepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawczyni wbboiedronce najczęściej wciśnie coś co nie nadaje sie do użycia, chyba, ze sama masz oczy i rozum - dziwne to tłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boreliozę??? czesto gesto diagnozuje sie jako stwardnienie rozsiane, a po latach okazuje się, ze lekarz się tylko pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×