Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

KU przestrodze - ponzałam taką dupodajke na tym forum

Polecane posty

Zejdź mi z oczu psie. Nie rozumiem w jaki sposób miałabym wpaść?? Wpadłabym gdyby napisała,że to moje zdjęcie. A zresztą...z gównem nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offferma spermaaaaaaa
ale koorfa dauas fotele fayney doopy shepy miech pofotzenie na forume y psches to stauasch siem suafna.......... maula prosqu gratuluyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie nie mozesz sie spoznic bo ci pani wychowawczyni znowu wpisze uwage do dzienniczka, a jaksie tatełe dowie to znowu będzie lańsko na gołą dupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki nie pieprz głupot jak ci powiedziałem że masz regularne rysy odpowiedziałaś ze nieco je poprawiłaś.Znaffca dodał ze podpadłaś.Nie negowałąś tego.Co za wyjątkowe bezczelno-chamski nietypowy typ.I tacy ludzie nas leczą:O:( I ponoć opiekują sie w szpitalu.Wolałbym od razu palnać sobie w łeb jak taka pielegniarke nad soba mieć:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co was to obchodzi??????????????????? :O:O:O:O dajcie wy jej swiety spokoj. wole takie pielegniarki niz takie jak sie spotyka, co nawet dupska nie rusza jak ktos pomocy porrzebuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego typa pod czarnym nickiem- po pierwsze napisałam,że to zasługa plastyki i nic więcej. Po drugie- nie jestem pielęgniarką. To ty jesteś bezczelnym typem bo podszywasz się pod sto różnych ników i udajesz,że nie wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, Psychiatro, Narzyczony- masz tych ników od cholery i to ty powinieneś się leczyć, bo stary chłop jesteś a taki niedojrzały. Bawisz się w jakieś chore gierki ze swoją koleżanką TakaMAŁA- żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaka sprawe? desznik, wez idz do psychiatry, bo znowu masz urojenia :O ciezkie musi byc twoje zycie, bo dosc strasznie rysujesz tu to co przezywasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
pstryknąć to ty możesz fiutem o kant stołu. Nie strasz dziewczyny,bo na ciebie też od cholery by się znalazło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
hahah- dobre kafetoster :D ale zastanawiam się po co stary chłop siedzi codziennie na tym forum? weź się chłopie za robotę lepiej albo kran żonie napraw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonie? nie wierze ze jakas go chciala :O a jak sie nawet tak okrutnie pomylila to pewnie juz dawno spierdolila gdzie pieprz rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty oczerniasz i pomawiasz innych (jak np teraz mnie) i mnie probujesz zastraszyc - tez masz na to paragrafy KK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
Psychiatra i kto to mówi????? sam zmieniasz niki jak rękawiczki. Co 30 minut inny. jak ty to wogóle spamiętujesz? za obrażanie na ciebie też są paragrafy bo obrażasz z różnych ników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta desznik tępa pałko skoro sam podajesz na forum publicznym swoje dane, to nie dziw sie ze inni je maja :) a teraz wez grzecznie swoje leki i idz spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
kafetoster- dokładnie. Zastrasza cię, grozi ci i obraża różne osoby. ale najłatwiej kogoś ocenić nie patrząc na siebie. co za hipokryta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×