Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie co sądzicie

3-latek zjada na śniadanie OWSIANKĘ. To dobrze czy źle?

Polecane posty

Gość powiedzcie co sądzicie

Ogólnie niejadek i tę owsiankę zjada chociaż bez marudzenia, ale moja mama twierdzi, że zapycham go tymi płatkami:O Czy owsianka to wartościowy posiłek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka ,
to żle że dajesz mu musli , bo to jest sam cukier i nic wartościowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka ,
to żle że dajesz mu musli , bo to jest sam cukier i nic wartościowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianka (ta prawdzina, nie gotowiec z kaszki mlecznej dla niemowląt) jest zdrowa, pożywna i zawiera dużo błonnika. Moim zdaniem to super śniadanie lub kolacja dla małego dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefewfwe
Zupa mleczna to bardzo wartoścowy posiłek. Jest tylko jedno ale. Płatki owsiane zdaje się że zaburzają gospodarkę wapniem, czy coś takiego. Dziecko nie powinno jeść ich codziennie. Ale może mały polubi też kukurydziane i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowsza i watrościowsza owsianka na mleku niż płatki kukurydziane czy kulki np. czekoladowe do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKI=)(/
Z OWSIANKI DOSTANIE OWSIKI TO DOPIERO TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno; ja mojemu małemu ( 2 latka) robię na zmianę na śniadanie: owsiankę, płatki gryczane na mleku, kaszę królewską na mleku, mannę. Kasze są zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka ,
no własnie lepsza czekolada niż to coś co sie nazywa musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia Koteczka
dziewczyny, mam problem mój kotek zjada kupę na śniadanie. To dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKI=)(/
O MATKO TRAGEDIA jak mozesz dziecko otrujesz dostanie pruchnicy sraki zle bedzie sie rozwijal, co z ciebie za matka ja zamawiam sniadanie z holelu Ritz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Może zajrzy jeszcze tutaj ktoś normalny i się wypowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWSIANKA JEST ZDROWA
Owsianke mozna jeść codziennie. Te teksty z tym wapniem to sa jakies bzdury. Jak by sie było na bieżąco z informacjami to by takich bzdur nie pisałi niedoinformowani :) Ja robie córce owsianke pół na pół z kaszą jaglana, na wodzie, bez mleka z miodem i masłem na końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Ja wiem, że większość starszych osób jada na śniadanie owsiankę, ale jest to owsianka z czystych płatków zalewana mlekiem albo wodą, a moje dziecko chętnie zjada to co umieściłam w linku powyżej i nurtuje mnie pytanie czy powinien jeść coś takiego czy nie? http://kotlet.tv/owsianki-cos-na-zab-firmy-kupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie jakas gotowa papka
wiec raczej slabizna, mozna raz na jakis czas zjesc, ale nie dzien w dzien bo jest slodzikami napchana i zapewne mocno przetworzona. Takze z normalna owsianka moze nie miec za wiele wspolnego, a owsianka jest idealnym sniadaniem dla kazdego. Moj maly wcina zwykle platki z cieplym mlekiem, z miodem, rodzynkami, albo dodaje sobie puchatka ;) czesto robie placki owsiane, do tego dzem i jest napchany jak prosiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Tylko, że to jedynie zjada bez gadania:O Gdy ma zjeść cokolwiek innego to jest po prostu masakra:O A chyba nie byłoby dobrze by nie jadł nic rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKI=)(/
no umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie jakas gotowa papka
moze przyrzadz ja fajnie, zalej zwykle platki owsiane goracym mlekiem, odstaw na 15 minut, beda miekkie, niech mlody sam wsypie kakao, moj ma w tym radoche, jeszcze lyzeczke oblize i nie ma zadnego problemu. Rownie dobrze mozna dodac 2 kostki czekolady, cukier cukrem, ale przynajmniej zacznie jesc mniej przetworzonego zarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Dawałam mu takie zwykłe tylko z dodatkiem jabłek, ale ani myślał by to jeść:O Kakao jakoś nie bardzo lubi... No jest problem z tym jedzeniem u niego zwłaszcza rano, bo na kolację to zje całkiem nieźle i różne rzeczy - jajecznicę, kanapkę z czymś, twaróg z różnymi dodatkami czy parówkę, a rano... Szkoda gadać, tylko ta owsianka mu podchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Na drugie śniadanie ładnie zjada kanapkę, najczęściej jest to chleb pełnoziarnisty z masłem i różnie dziś np. z serkiem białym i miodem, ale je i z szynką, serem żółtym, pasztetami zwykłym czy sojowym, serem topionym, dżemem, no przeróżnie z tym, że drugie śniadanie zjada dopiero o 11.00. Nie wyobrażam sobie by tyle czasu miał nic nie jeść od rana, a może przesadzam i lepiej by nie jadł wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka, czy musli sa duzo lepsze niz wszelkie slodzone platki i kulki na mleko. choc dzieciaki chetniej jedza te drugie.... jasiek je chetnie zwykle platki kukurydziane, albo jeszcze lepiej lane kluski na mleku, ale solone. dla mnie to paskudztwo, bo wole na slodko, ale trzeba sie cieszyc jak dziecko lubi jesc sniadania na mleku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie co sądzicie
Może ktoś jeszcze się wypowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
My całą rodziną jemy owsiankę (płatki owsiane górskie gotowane na wodzie). Ja,mąż i syn 5 lat jemy takie śniadanie od 3 latjuż tylko,że po owsiance człowiek szybko robi się głodny (często jemy drugie śniadanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert żywieniowy
Witam ! Tak, owsianka może być u dziecka w tym wieku, jest bardzo zdrowa, zawiera dużo skł. odżywczych. Ktoś poniżej napisał, że musli nie jest nic pełnowartościowego. Samo musli nie jest złe, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiednio składniki, czyli np. płatki górskie, do tego owoce suszone itp., a gotowych nie najlepiej gotować, gdyż są często dosładzane m.in. syropem glukozowo-fruktozowym. Pozdrawiam ! Patryk - kucharz, ekspert ds. podstaw żywienia człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba taki dzieciak 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×