Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjaciółka222222222222222222

"Erotyczna" przyjaciółka

Polecane posty

Gość Przyjaciółka222222222222222222

Hej. Mam pytanie. Może któraś z dziewczyn ma podobną sytuację? Jestem Kobietą (22l.) mam przyjaciółkę w tym samym wieku. Mam również stałego partnera, z którym mieszkam od dłuższego czasu. Moja p. również kogoś ma. Problem (a może i nie problem) w tym, że: 1. Jesteśmy ze sobą tak blisko, że całujemy się namiętnie, bez większych oporów np. podczas imprezy 2. Okazujemy swoją nagość (mamy kilka zdjęć we dwie) 3. Opowiadamy o swoich fantazjach (ze szczegółami), o tym jak się onanizujemy itp. Głównie nasze rozmowy stale krążą wokół seksu. Dodam, że mój partner nie ma nic przeciwko i raz był uczestnikiem moich i mojej p. zabaw. Czy to już jakieś zboczenie, czy zwykła otwartość, a może już sorrki za wyrażenie : Dziw**rstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
NIE PRZYJMUJĘ OFERT TYPU: JA CHĘTNIE DO WAS DOŁĄCZĘ ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCEK MASTER
hej no co ty żadne tam dziw*****arstwo po prostu masz i faceta i serdeczna kumpele z którą możesz pogadać i nie tylko. Fajnie ma twój facet. Myślę że to super że tak się dogadujecie ciekaw jestem tylko co będzie gdy zaprosisz do zabawy swojego i jej faceta myślę że było by bosko. Spróbujcie ;) Czy mogłbym zobaczyć te wasze fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
szminkuje sobie sutki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
hmm.. Ok. Chcę tylko dodać,że to wszystko może zabrzmiało trochę hmm... no wiadomo. Ale to nie jest tak, że się liżemy po piersiach, cipkach itd. Nie uprawiamy seksu. Wiele razy słyszałam, że wiele kobiet, które mają przyjaciółki takie od serca, nie krępują się przed nimi rozebrać itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
Zdjęcia nie są na pokaz ;P Z tym szminkowaniem sutków to podszyw. Hehe nie ma mowy o żadnym czworokącie, trójkącie itp. Zabiłabym swojego faceta :P Mi się wydaje, że to wszystko jest raczej zdrowe, bo nie ma w tym jakiegoś wielkiego przegięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
Tak, gdy graliśmy w rozbieranego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
Tak jak napisałam- do takich rzeczy nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka222222222222222222
Hm... Tylko wzrokowo, baz dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to należy już zacząć
dotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karororororolinka
Autorko wg mnie to normalne ;) Sama się całuję na imprezach z moimi koleżankami :D Niby dla jaj, ale zawsze jest bardzo miło ;) Łapiemy się czasem za piersi i takie tam ;P Z koleżankami też rozmawiam bardzo otwarcie o sexie- myślę, że to normalne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny uklad. Tez bym tak chciala, gdybym spotkala odpowiednia kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×