Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annei

świąteczne porządki

Polecane posty

Gość annei

Czy już zabrałyście się za świąteczne porządki? Czy używacie domowych sposobów na usuwanie plam, sprzątanie? Jakie dobre środki czystosci polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
U mnie nie ma czegos takiego jak swiateczne porzadki, staram sie utrzymywac porzadek i robic cos ekstra co jakis czas, a nie potem rzucac sie na brud. Dzieki temu na swieta nie jestem wykonczona sprzataniem i gotowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novamowa
w calosci popieram przedmowczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie rozumiałam "świątecznych porządków", które robi wiele kobiet (nie łudźmy się - faceci rzadko biorą w nich udział, a jeśli już to z musu). Moja mama również je urządzała - a potem marudziła, że w ogóle nie wypoczęła, że każde święta to tylko praca. Ja swojego partnera postawiłam od razu przed faktem, że o porządek dbamy na co dzień, ponieważ święta są również dla mnie.I on to szczerze popiera. Jedyne co zrobię dodatkowo to przemyje okna od strony mieszkania, bo córka zdążyła już upalcować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
sprzątam na bieżąco, nie ma u mnie czegoś takiego jak świąteczne porządki, u mojej mamy było ale ja tego nie praktkuje tylko sprzątam jak jest brudno a nie jak przychodzą święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×