Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

spytałam go czy chce paszport do EUROPY hahaha

Polecane posty

no nie wiem czy on dałby sie wyruchac bo napisał mi tak: on : i want you vesit me want love with you ja : love? sex? on : no relation nudziarz :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz to zdjecie wygeneruje potrzebuje nowy folder na voila zanim wrzuce to skasują mi topik ale koles jest tak brzydki że nawet kamerki nie odpalam jak z nim gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simooonaa
skad jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simooonaa
nie wyglada mi na albanczyka, predzej na polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Albanczyk bo Arab/Algierczyk :D haha Prawatywa myslalam że chociaz bedziesz udawac dla jajtz że Ci sie podoba :D jeden wielbłąd? ja dam jedno kurze jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jednak nie mam bo bym byla tez na takim screenie :O ale powiem Wam że ostrzegam Was bo pozanłam tu taką okropną dziewuchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wyzwiska pod moim adresem będą liczne ale lubie arabusów :classic_cool: Ale z Północnej Afryki, z Półwyspu Arabskiego to nie bardzo, zbyt konserwatywni 🖐️ a z Algerii, Egiptu czy Tunezji tacy bardziej "Swojscy" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;D ja tam sie nie czepiam czy ktoś ich lubi czy nie... swojscy? może są i mili,otwarci ale jednak mnie kręca chłodni i niezdobyci, zwłaszcza jasnowłosi, jasnoocy, albo chociaz rumiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie [wiadomo kto] ma ubaw z tego tematu albo własnie zglasza mnie do prokuratury za ujawnianie fotek i trybunał stanu w algierii na mocy szariatu bedzie mnie palił w fajce wodnej? :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bardziej Europejscy niż Saudyjczyki albo inne araby z półwyspu :O Bo to właściwie taka bardziej Europa niż Afryka :D Tylko Muzułmańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam młodsza to mi sie nawet podobali tacy z np. turcji ale nie w turcji tylko zniemczeni znający deutsch perfekcyjnie... fajnie zawsze wygladali, fajnie ubrani...no ale teraz jakos ne moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawatywa chyba jestes na tkaim etapie jak ja kiedys :D pewnie też Ci przejdzie i dojdziesz w koncu do manii nordyków :P bo rumunii tez mi sie podobali zwlaszcza w latach 2006-2008 jakos ...te piosenki angels...itp. ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holendrów nie kojarze w ząb , za to Belgowie? chyba wszyscy przystojni :P nie znam brzydkiego... co do tego araba to go zablkowałam na skypie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem... No właściwie Duńczycy i Szwedzi też nie najgorsi ale nie wiem.. Jakos wole typ południowy :classic_cool: Szwedów nie znam aleSzwedki wyzwolone są podobno bardzo :classic_cool: CHyba mam coś z wyzwolonej Skandynawki :classic_cool: moja prababka była z Danii to moze po niej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujbnhujn
daj mi namiar na czat tez chce sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×