Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzieckoczesto

pomocy mamy

Polecane posty

Gość dzieckoczesto

dziecko stracilo aptety jakis czas temu. Od urodzenia dziecko meczyly zatwardzenia , ktorych w zaden sposob nie udalo sie zniwelowac. Dzis juz jest coraz gorzej z apetytem juz nie mam sily. Dodam, ze dziecko ma 17 miesiecy. Pije mase mleka i poje cos tam troche kaszki . Na tym koniec. Ma brzydki zapach z ust. Podejrzewaja refluks ale moje dziecko nie ma problemow z ulewaniem :/ Do 3-4 miesiaca mielismy tylko taki problem a pozniej rzadko. Czy to moze byc objaw jakiejs celakii, nietolerancji laktozy, alergii ??? Kiedys rowniez podejrzewali u dziecka skaze bialkowa i dosc dlugo pilo bebilon pepti. Pozniej zmienilam na zwykle mleka ale to sie stalo po kilku miesiacach. Chca mi dzieciaka na luty do szpitala wyslac na 3 dniowe kompletne badania przewodu pokarmowego:/ W miedzy czasie moge sama wykluczyc mase rzeczy od badan na pasozyty po celakie i tak chcfe zrobic by jak najmniej meczyc i stresowac dziecko. Prosze doswiadczone mamy o jakas wskazowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweewewew
jakoś tak dziwnie piszesz - bezosobowo o swoim dziecku... ale to inna sprawa idźcie do tego szpitala - porobią badania, będzie coś wiadomo. Celiakię bada się raczej tylko w szpitalu ( sama przez to przechodziłam) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
17 miesięcy i je tylko mleko?nic innego?to pewnie stąd ten zapach z ust mleko jest ogólnie cieżko strawne refluks to to na pewno nie jest i chwała Bogu przy celiakkii dziecko nie przybywa na wadze może po prostu ma mało urozmaiconą diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×