Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

project_m

brak zarodka na USG - jutro kończę 7tc

Polecane posty

Gość yyyhmyyy
Rany, już 7 tydz. a lekarz każe Ci przyjść dopiero za 3 tyg? Naprawdę to ginekolog, a nie weterynarz? Przecież w międzyczasie jeśli się okaże (czego Ci nie życzę) że jest to puste jajo płodowe, to możesz poronić nie daj Boże w sklepie, na ulicy itp. :-O Za tydzień już w 100% powinno być wiadomo czy to ciąża zarodkowa. Lepiej przygotować się wcześniej na ewentualność poronienia, a nie nic nie wiedząc iść do supermarketu i tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewewe
no i ci lekarz powinien dać skierowanie na B HCG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norr rr
przecież na betę nie trzeba skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewewe
trzeba nie trzeba, ale lekarz powinien dać, a jeśli nie daje, to powinien powiedzieć żebyś ją zrobiła, bo to trzeba sprawdzić, żeby rozwiać wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norr rr
a czego sie spodziewasz po ginie który nie widząc zarodka każe przyjśc za 3 tyg.? No raczej nie info o beta hcg. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie . miałam robione USG w odstępie tygodnia i lekarz stwierdził wymiar pecherza 8,3 mm i na jednym i na drugim USG . oraz ze pecherz jest pusty kazał poczekac jeszcze tydzień żebym go sama poroniła a jak nie to da mi za tydzień po kolejnym USG tabletkę po której poronię nie chce żebym szła do szpitala na czyszczenie jak nie bedzie takiej potrzeby bo mówił że naj lepiej żeby nie ingerować . tylko jak ja mam sama poronić ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zaczniesz
krwawić to zacznie się poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. bo już raz to przechodziłam ale to było 6 lat temu i byłam w szpitalu . a teraz staram się normalnie funkcjonować . praca , zakupy , dom itp. . Boje sie bardzo . i chciała bym już mieć to za sobą . czy są jakieś domowe sposoby żeby .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zaczniesz
Ogólnie nie powinno się dźwigać ani przemęczać... więc może to jest jakieś wyjście. Albo sport- tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam sobie gorącą kąpiel i nadal cisza . wiem że w 100% jest pusty pecherz dlatego chcę podjąć jakieś kroki żeby samemu w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w podobnej sytuacji
Autorko a jaki wymiar mial pecherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6tygodniu 2 dzień miał wymiary 8,3mm po tygodniu bez zmian . pierwsze USG 14.11. nadal wogól nie plamię . a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w podobnej sytuacji
8 mm w 6 tyg :o czekam na kolejne usg ale lekarz kazal się nastawic na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie jeszcze może pojawić sie dziecko i serduszko a u mnie nie ma już szans . a dostałaś jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w podobnej sytuacji
Duphaston. Mam nadzieje, że będzie dobrze ale dr raczej kazal się nastawic na najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupaston ? plamisz coś? ja dostałam luteine na rozwój dziecka. ale niestety nic to nie pomogło . :( ja już nie mam nadzieje teraz tylko czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w podobnej sytuacji
Nie plamie, ale lekarz powiedzial że "ciaza przestala się rozwijac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej podstawie to stwierdził ? mi powiedział po pierwszym USG że umawiamy się za tydzień na kolejne USG żeby zobaczyć czy ciąża się rozwija. i u mnie niestety okazało się ze się nie rozwija . u ciebie może jeszcze być wszystko dobrze . głowa do góry. myślenie pozytywne to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w podobnej sytuacji
Bo pecherzyk był jak w 4 tc a to był 6tc. O przesunieciu owu nie mozna mowic bo mialam monitoring :( oczywiscie nadzieje wciaz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×