Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bellka_30

Deska z Barlinka

Polecane posty

Gość Bellka_30

Witam :) Poszukuję dobrego punktu sprzedaży z deską barlinecką z okolic Poznania. Znacie może jakiś sklep, w którym nie wydam kroci na podłogę? Liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bblondynkaa
leroy merlin proponuję. proste rozwiązania są z reguły najprostsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Też kupowałam w Leroy Marlin w Swadzimiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka
Mam Barlinka w Vox na Głogowskiej. Dużo na szczęście na zapłaciłam, sporo modeli do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dla domu
Dobre dla domu w Poznaniu, tam jest duży wybór Barlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuIzka34
Dokładnie :) Też polecam Ddd przy Obornickiej w Poznaniu. Panowie z obsługi chętnie pomogą, doradzą :) Mogłam również zamówić u nich dowóz z montażem, co się wielce przydało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilablue
a ja nie polecam deski,to ze to drewno naturalne ale jak panel wyglada,zle sie to uklada,mam uczucie zimna,a mam tez podloge z marumru i ona jest cieplejsza bo lapie temp z otoczenia dobrze ze mam w sypialni,i rzucilam dywaniki i ok u mnie najlepiej sprawdza sie parkiet i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka n
również polecam ddd. jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodny
Nie trzeba daleko szukać, w każdym mieście w Polsce jest leroy merlin albo castorama. W tych sklepach nie powinno być problemu ze znalezieniem Barlinka, a i ceny są nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę sprawdzić informacje o sieci sprzedaży na stronie producenta. Jeśli chcemy montować deskę barlinecką na klej, to warto też skorzystać z rekomendowanej przez producenta ekipy montażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IN spe_ ktore
lakierować ją bedziesz czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Desek barlinka nie trzeba lakierować bo one już są wykończone, zabezpieczone. Wystarczy zamontować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, deski barlinecka to produkt gotowy do ułożenia, olejowany lub polakierowany z różnym wykończeniem połysku lub matu. Pozostaje tylko zdecydować czy kładziemy podłogę na klej czy bezklejowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Raczej zalecane jest klejenie deski barlineckiej do podłoża żeby po jakimś czasie można było ją cyklinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto przykleić deskę barlinecką, ale tak naprawdę to już indywidualna decyzja - ważne, żeby była podjęta ze świadomością konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od koncepcji właściciela ale faktycznie przy drewnianej podłodze bardziej się opłaca przykleić żeby się dało cyklinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Oczywiście wszystko zależy od indywidualnej sytuacji natomiast z tego co wiem to Barlinek i montażyści zalecają przyklejanie. Właśnie po to żeby można było za jakiś czas cyklinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zalezności od tego w jakim stopniu podłoga będzie ekspoatowana, jeżeli niewiele to można spokojnie kłaśc deski z systemem "na klik" czyli bez użycia kleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
No tak tak po to została tak zaprojektowana żeby nie trzeba było koniecznie kleić ale warto pamiętać, że jak ma być na dłużej to lepiej przykleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa123
Hej, a co powiecie na płytki ceramiczne? Łatwe w użytkowaniu i wytrzymałe. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką - to wszystko. Też zastanawiałam się nad deską, ale koniec końców postawiłam na płytki ceramiczne. Bogatą ofertę ma sklep http://ilazienki24.pl. Mieli tak fajne i piękne wzory, że nie mogłam się zdecydować, ale obsługa ze sklepu podpowiedziała i muszę przyznać, że wybór był znakomity. Nawet nie żałuje, że zrezygnowałam z deski :) Pozdrawiam i życzę samych udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie sytuacje, że nie opłaca się deski barlineckiej przyklejać. Moi znajomi np. ostatnio przy planowaniu remontu stwierdzili, że może za kilka lat będą chcieli zmienić wystrój albo w ogóle się przeprowadzić i nie zdecydowali się na klejenie. Za to zależało im bardzo na podłodze drewnianej i tu deska barlinecka okazała się być doskonałym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterys
Jeżeli nie chcesz przyklejać podłogi to fajną alternatywa jest system Barlinka 5Gs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten system 5GS rzeczywiście ułatwia sprawę, bo ma specjalne zamki na krótszej krawędzi deski, dzięki którym nic się nie przesuwa i nie trzeba dobijać desek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne w tej metodzie jest to ze unika się zbędnego bałaganu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie trzeba koniecznie kleić desek do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoo_
jeśli będzie się chciało później cyklinowac taką podloge to nalezy ją przykleić do podłoża , poczytaj an stronie barlinka na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie można cyklinować podłogi która jest nieprzyklejona ponieważ może się rozejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taka deska barlinecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co się orientowałam to już od 150zł można znaleźć deskę Barlinecką czasem się trafi promocja to jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×