Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bellka_30

Deska z Barlinka

Polecane posty

Gość gość
a ja nie polecam,drogo,a w sumie jak panele wyglad,lakier światłoutwardzalny jak cos upadnie to odpryskuje,widać zadrapania, zdecydowanie parkiet,i to faktycznie można przecyklinować a barlinek to bym nawet nie próbowała jednak owszem łatwosc układania ale zalet wiecej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
położyliśmy w domu deskę barlinecką w kolorze cappuccino, z nowej serii, w której deski są fazowane - przycięte na brzegach tak, że po ułożeniu imitują prawdziwe deski kolor bardzo jasny, taki rozbielony, dokładnie taki, jaki chciałam mieć wygląda super zobaczymy, jak się będzie sprawowała kładliśmy na macie korkowej 6mm bez klejenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w salonie i sypialni deskę barlinecką, bardzo dobrze się sprawuje :) łatwo się czyści, jest miła i ciepłą w dotyku a co najważniejsze nie wydaliśmy fortuny i kładliśmy ją sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam deski dębowe z Barlinka i wyglądają normalnie jak drewno a nie jak panele a cały montaż trwał ze wszystkim 2 dni zamiast 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pronistka22
Hej. Polecam wszystkim fajne kurki i kurczaczki ze strony http://naszpieknydom.pl/. Przynajmniej nie trzeba się tak męczyć, gdy się je kupuje:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie deskę barliniecką, kupowałam ją na www.bel-pol.pl po cenie ok. 134 zł. Sprawuje się dobrze, z tym że my ją kleiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian908
Deska z Barlinka to chyba najpewniejszy wybór podłogi do domu. Ja zamówiłem przez Internet na viverto.pl z dowozem do domu i muszę przyznać, że zapłaciłem taniej niż w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×