Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamalucha

Katar u noworodka, prosze o pomoc

Polecane posty

jesli pojawil sie kaszel to powinien zbadac lekarz, moja corka tez miala katar i jechalam noa do lekarza i doslownie w ciagu 5 godzin dziecku okropnie sie pogorszylo, miala wodnisty katar, splywal jej po gardle na pluca i oskrzela i nie obeszlo sie bez antybiotyku bo niby jak takie lezace dziecko ma sobie z tym poradzic,strasznie ubolewalam nad antybiotykiem ale pediatra chyba wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza pojawienie się 'szczekającego' kaszlu lub duszności (ruszają się skrzydełka nosa, widać że dziecko oddycha z trudnością) powinno być sygnałem, że stan jest poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga54
Będę chciała zamówić Baby Sanity dla dzieci. Zobaczymy czy się zdecyduję bo jeszcze biorę pod uwagę inne aparaty też. Ogólnie wybór jest bardzo zróżnicowany, można znaleźć rzeczy o większej mocy, mniejsze, tańsze, droższe, z opcją irygacji i bez takiego oczyszczania...także naprawdę jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli karmi sie piersia można zakroplic takiemu maluszkowi kilka kropel kobiecego mleka, mleko matki ma wlasciwosci silnie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, skutecznie leczy katar u noworodków a na pewno nie zaskodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twój maluch ma katar, ale nie do końca wiesz jak go się pozbyć zajrzyj na stronę http://cosmomama.pl/katar-u-niemowlaka/ znajdziesz na niej wszelkie informacje, o których warto wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli osłuchowo u dziecka wszystko jest w porządku, to najważniejsze jest oczyszczanie nosa, żeby katar nie spływał. W oparciu o opinie specjalistów opracowaliśmy Metodę 3 Kroków, która jest najlepszą metodą leczenia kataru u dzieci, więcej na jej temat można dowiedzieć się na naszej stronie: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/ Nasz aspirator dostępny jest od 15 lat i zyskał w tym czasie wiele pozytywnych opinii od mam, które go używają. Z ich historiami możecie zapoznać się na stronie naszej akcji: Jak mama mamie: https://katarek.pl/jak-mama-mamie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila

Brat wracając z Niemczech przywiózł mi Mini Inhalator jakoś o nazwie Clip czy coś takiego i mogę powiedzieć, że to fajny sprzęt, kosztuje też nie dużo bo na nasze jakieś 30 złotych więc to naprawdę fajnie wygląda, a nieduży rozmiar sprawia, że ogólnie sprzęt się bardzo dobrze sprawdza w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 9.09.2019 o 15:05, Gość ila napisał:

Brat wracając z Niemczech przywiózł mi Mini Inhalator jakoś o nazwie Clip czy coś takiego i mogę powiedzieć, że to fajny sprzęt, kosztuje też nie dużo bo na nasze jakieś 30 złotych więc to naprawdę fajnie wygląda, a nieduży rozmiar sprawia, że ogólnie sprzęt się bardzo dobrze sprawdza w praktyce.

tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×