Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Poczatkująca123

otworzyłam sklep-gdzie się reklamować

Polecane posty

Gość gość
Reklama w Magazynie OFFSET to super sprawa, efekt bardzo szybko zauważalny, wielu nowych klientów dzięki tej reklamie zyskałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmetrali
Pamiętaj, że na wszystko potrzeba czasu. Trzymam kciuki, bo ja też niedawno otwierałam swój biznes i bardzo pomogli mi pracownicy agencji MtWeb, z Krakowa. Sklep prosperuje naprawdę dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej by było, gdybyś zaczęła prowadzić swój fanpage na Facebooku oraz na Instagramie. Obecnie tym właśnie żyje świat i to najszybsza droga do zdobycia klientów. Dodatkowo zajmij się pozycjonowaniem swojej strony. Może Ci w tym pomóc firma Coolbrand. Zajmują się właśnie takimi rzeczami. Koniecznie też nie pomiń kwestii wyglądu Twojej strony. Ma ona zachęcać a nie odrzucać klienta. Może też zleć zrobienie nowej strony firmie Coolbrand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do sklepu zamówiliśmy gadżety reklamowe - trochę powrót do klasyki ale to na prawdę dobry pomysł. My mamy od http://www.izisport.pl/ - takie pokrowce z logiem firmy które od razu rzuca sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Na pewno adwords, takie przyspieszone pozycjonowanie. Jedna z lepszych metod, na pewno dużo bardziej naturalna. Bo ludzie raz najpierw szukają danych fraz w wyszukiwarcę, wiesz już wiesz, że szukają danego produktu, a dwa płacisz tylko jak kliknie akurat Twoj link. Poczytaj o tym na http://ppcefekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na śląsku polecam reklamę w Telewizji TVT. Współpracowałam z nimi i jestem bardzo zadowolona, jest to przede wszystkim bardzo skuteczne. Mają ciekawą ofertę i dobre ceny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od branży ulotki, plakaty, bilbordy zawsze ok. Ja dodatkowo jako, że pracuje w branży reklamowej, różne gadżety mam w sprzedaży to wystawiam się również na targach. W tym roku byłam na Remadaysach w przyszłym roku w lutym też się tam pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Ja polecam instagram i współpracę z  wypromujemy.com!!! Dzięki nim mój sklep z kosmetykami zyskał dużo nowych klientek! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Zdecydowanie trzeba zająć się social media. Bez nich daleko nie zajdziesz. Teraz facebook i instagram to wyrocznia i wydaje mi się, że każdy to wie 😉

Poza tym warto pomyśleć o reklamie zewnętrznej, zwłaszcza jeśli firma jest w centrum miasta. Może billboard? Niby jest ich wszędzie mnóstwo, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zerknie- przynajmniej ja tam mam. Jak jadę samochodem, czy jako kierowca, czy jako pasażer, czytam sobie reklamy pojawiające się na drogach. Kiedy powiedziałam o tym mojemu bratu, popchnęło go do takiej właśnie inwestycji- ma własną firmę. Wynajął billboard przy pomocy firmy, która się właśnie tak nazywa- http://wielkiformat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy sklep jest raczej lokalny czy ogólnopolski. Pamiętaj tylko, żeby nie oszczędzać na reklamie. Nie patrz na to jak na wydatek, ale raczej jak na inwestycję, która Ci się zwróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×