Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marqs

Zastrzał - jak wyleczyć do końca

Polecane posty

Gość Marqs

Witam. Niecałe dwa tygodnie temu dopadło mnie to paskudztwo. Moczyłem we wrzątku, rivanol, ale średnio pomogło. Dopiero maść ichtiolowa sprawiła że ropę mogłem wycisnąc. Obecnie palec wygląda nie ładnie, choc lepiej niz wczesniej, bo juz nie taki spuchniety. Najpierw oderwał mi się kawałek skóry przy brzegu paznockia, opuchlizna jest lekka, ale już nie boli..mogę zginać palec, bo wczesniej mogłem o tym pomarzyć.. Dziś jeszcze wycisnąłem trochę ropy, więc jeszcze coś tam pewnie jest. Ranka mi się otworzyła lekko, więc nic nie stosuję. Może znacie jakąś maśc na tego typu ranki..bo chce zeby mi to zeszło. mam nadzieje, ze nie doszło do jakiegos glebszego zakazenia..pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Masc propolisowa 7%.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....świetna jest maść z żywokostu (nawet jest jej wersja na propolisie) Ja wyleczyłam synowi palec z wrastającym paznokciem, gdzie miało byc leczenie chirurgiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelkie rany świetnie robi rozgotowane mydło. Nie musi być szare, ale im mniej perfumowane tym lepiej. Zetrzyj na tarce, zalej niewielką ilością wody i gotuj aż się rozpuści. Lekko przestudzić, ale ma być gorące - można robić okłady na ranę lub po prostu moczyć. Wyciąga, oczyszcza i goi. Niejeden raz mnie uratowało, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
polecana jest masc z bobu,popytac w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka zwyczajna

Liście babki zwyczajnej bądź lancetowatej!! Cudo ; wyciąga ropę w kilka godzin; wystarczy przyłożyć i zakleić plasterkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×