Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kororowaLucja

Jak długo szukaliście pracy?

Polecane posty

Gość kororowaLucja

Cześć, jestem teraz już prawie pół roku bezrobotna, skończyłam ekonomię (mgr) i tak się zastanawiam czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa na ciekawą karierę;p Ile czasu szukaliście pracy? Czy czekając tyle czasu jak np. ja znaleźliście satysfakcjonującą Was posadę? Czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnień Czar
Straciłem kilka dni odwiedzając kolejne firmy i przebierając w ofertach jak obecnie można powybierać zakupy w supermarkecie :) Tyle tylko, że było to w 1985 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnień Czar
Mało tego, nie nosiłem żadnych curlum srullum, tylko ŻYCIORYS pisałem na biurku kadrowej kiedy oferta była dla mnie korzystna a o żadnych rozmowach rekrutacyjnych i debilnych na nich pytaniach nikt nawet nie śnił w koszmarach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukalem pracy :) Skonczylem odpowiednie szkoly i podpisalem z firma umowe o zatrudnienie po 12 miesiacach od uzyskania odpowiedniego wyksztalcenia i odbyciu darmowych praktyk... Tak wiec nie musialem przechodzic przez ten caly balagan zwiazany z szukaniem roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? fakt, zgadzam sie ze o prace teraz cholernie ciezko, ale jak ja szukalam do pomocy w obciązeniu mnie z obowiązkow, przychodzily na rozmowe kwlifikacyjną kompletnie zielone osoby nie mające na dany temat nic a nic pojecia o czyms na jakie stanowisko sie ubiegają no to przeppraszam, czego moge oczekiwac od takej osoby jak nawet nie umieją ze zrozumieniem przeczytac jakie wymagania musza spelniac aby ubiegac sie na dana posade?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnień Czar
A to już zupełnie odrębny temat wynikający z takiej a nie innej edukacji. Szkoły zawodowe polikwidowane, kucharz licealista zdaje EGZAMIN PRAKTYCZNY w postaci TESTÓW nie widząc nigdy kuchni, itp.,itd. I oczywiście same "magystry" od spraw zbytecznych biegają i szukają pracy wszędzie gdzie się da. I trudno się temu dziwić ! Inną sprawą są kretyńskie wymysły pracodawców w postaci firm rekrutujących i szukających nie wiadomo czego, miast sprawdzić przydatność człowieka do jego stanowiska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo niekiedy pracodawcy takiego pierdolca dostają w kwestii kwalifikacji ze niejjedna osoba z takimi kompetencjami moglaby sie ubiegac o stanowisko kierownicze a tu oczekują od niej pracy na stanowisku najnizszego szczebla zawodowego w danej firmię .Normalnie ponizenie w zywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnień Czar
Był program w TV o takich panienkach rekrutatorkach, gdzie takowa opowiada zbulwersowana, że w czasie rekrutacji na stanowisko typowo techniczne i fachowe, facet w starszym wieku wstał i wyszedł po zadaniu przez panienkę polecenia opisania jej koloru zielonego jak gdyby była niewidoma . Czy to jest urwał mać normalne ? Dobrze, że nie trafiło to na takiego jak ja, bo nie tylko na wyjściu by się skończyło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się,że
Witaj w klubie .Ja od 7 mcy nie pracuję i już nawet nie szukam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32
ja sie zastanawiam kto wam zrec daje i ubiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56zolzkiy
dla mnie to szok jak czytam ile wy szukacie ja jak bym miesiac nie pracowala to spani e na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie ciesz ze masz
szczescie ze szybko znajdujesz jakas prace. ja nawet na glupia inwentaryzacje czy do sprzatania nie moge sie zalapac. prca na kasie to marzenie. a mam studia wyzsze, podyplomowki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełniony szatniarz
Mnie nie chcą nawet na szatnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się,że
miedzynarodowka 32 ja sie zastanawiam kto wam zrec daje i ubiera?? Mąż:-) Ale to nie tak,że nic nie robię, bo pomagam mężowi w jego pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prawie rok ale na szczescie
jestem kreatywna i dorabialam z 600- 800 miesiecznie, no ale i tak poszly mi prawie cale oszczednosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
ja meza nie mam i miesiac bez poracy to koniec i ossrodek, ja zawsze znajde byle co ale znajde, nawetw tamtym roku odsiezanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
w wawie na kasie placa 10 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie szukanie pracy to naprawdę pikuś. Każdy, komu zależy na pracy, na bank coś znajdzie, patrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/sosnowiec;l A ogólnie okres mamy taki, że to firmy bardzo szukają niż pracownicy. W Sosnowcy było ogromne bezrobocie. Co jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni ;) Teraz rynek jest naprawdę świetny dla poszukujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo, bo źle do tego podszedłem, ale później po wizycie w EuroKadrze, tj. w agencji pracy zatrudnienie miałem w ciągu 3 dni. Śmieszne jest to, że dostałem pracę w firmie, w której po prostu nie miałem żadnych szans na bezpośrednie zatrudnienie - wielokrotnie składałem tam papiery. Oni po prostu najpierw zatrudniają wyłącznie przez agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiuwrzesnia
ok 1,5 miesiąca, ale na szczęscie udało mi się znaleźć prace w http://bridgestone-poznan.pl i jestem mega zadowolony, bo robota pewna, podstawa dobra, a do tego zawsze sa jakies premie. No i prywatna opieka medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×