Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sówka555

Raiffeisen Bank -rekrutacja, praca....

Polecane posty

Gość Sówka555

Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja, praca w tym banku, wynagrodzenie..... Chodzi mi o stanowisko doradca klienta. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Agricole
Ja miałam tak: 1-szy etap: rozmowa z Dyrektorem oddziału, standardowa, coś o mnie, dlaczego ten bank, rozmowa o moim dotychczasowym doświadczeniu, jaką widzę dla siebie ścieżkę rozwoju, co wiem o produktach bankowych z zakresu detal i obsługi MSP; żadnych scenek, rozmowa fajna, konkretna i merytoryczna 2-gi etap: telefoniczna półgodzinna rozmowa z Panią z HR, też standardowo, w celu poznania jaką jesteś osobą i opowiedzenia bardziej szczegółowo o dotychczasowym doświadczeniu podstawa na początek to 2500-3000zł/m-c brutto plus podstawa, dokładnie już nie wiem bo zrezygnowałam Panią, która do mnie zadzwoniła na koniec poinformowałam, że niestety rezygnuję- w Raiffku walczyłam o umowę zastępstwo, dostałam propozycję umowy o pracę w CA, a tu też fajnie można sie rozwijać z MSP. Pani zareagowała bardzo pozytywnie, życzyła mi spełnienia zawodowego i czułam, że to było autentycznie serdeczne ;) Polecam Raiffa, mam nadzieję, że się dostaniesz, ja mam tylko nadzieję, że nie zrobiłam błędu z moją decyzją. Raiff ma świetne opinie jeśli chodzi o stabilność i poczucie bezpieczeństwa pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sówka555
Bardzo Ci dziękuję, że zechciałaś się podzielić ze mną informacjami :-) Cieszę się, że są tak pozytywne opinie na temat pracy w tym banku :-D Ja wysłałam CV i czekam. Mam nadzieję, że do mnie zadzwonią z zaproszeniem na rozmowę :-) Życzę Ci powodzenia i satysfakcji z pracy w Agricole :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sówka555
Proszę wypowiedzcie się jeszcze na temat np. szkolenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sówka555
Nowa w Agricole jaki zakres obejmowało pytanie "co wiem o produktach bankowych z zakresu detal i obsługi MSP". Tylko ogólniki jakie produkty posiada bank dla klientów indywidualnych i MSP, czy należało odpowiedzieć bardziej szczegółowo np. wymienić rodzaje kart kredytowych dla klienta indywidualnego itd. ? I czy szkolenie wdrożeniowe jest przeprowadzane ? Jeśli tak jak ono wygląda ? Bardzo proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardabadzbardzo
nie chce zaczynac nowego watku, dlatego sie tutaj wpisuje... czy ktos mial dzisiaj rozmowe tel. z hr w sprawie pracy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardabadzbardzo
dzwonili tylko do mnie? woow, moje cv musialo ich zaskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×