Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxane112

Czy mąż mnie zdradza...

Polecane posty

Gość Roxane112

Mam taki problem. Małżeństwem jesteśmy od siedmiu lat. Od 3,5 roku nie współżyjemy, właściwie z winy męża. Mąż tłumaczy się wieczną pracą i zmęczeniem. Bardzo często jest w rozjazdach. Czy możliwe jest, aby facetowi(przed 40)się nie chciało? Być może jest chory i nie chce mi o tym powiedzieć? Co o tym myślicie, bo ja już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być złym prorokiem ale tu śmierdzi zdradą, albo mąż ma problemy z potencją. Jakoś mi się wierzyć nie chce, że facet w tym wieku zainteresowanie seksem stracił. Rozmawiałaś z nim na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale dla mnie
to juz jest rozpad malzenstwa jsli od 3,5 roku nie bylo bliskosci. nie wiem nad czym sie ejszcze zastanawiasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxane112
Oczywiście,że z nim rozmawiałam. Tłumaczy się pracą i wiecznym zmęczeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko...............
a jakie ty masz odczucia? czujesz,że cię zdradza????????poza brakiem sexu znalazłaś inne poszlaki zdrady????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxane112
Problem jest w tym, że nie pracuję. Jestem uzależniona od niego finansowo, a do tego mamy małe dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam termin na luty i
a on nie pyta sie o twoje potrzeby? Egoista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxane112
Depiluje się cały (tłumaczy się, że to bardziej higieniczne), telefony trzyma zawsze przy sobie, no i wiecznie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko...............
A poza sexem jak się Wam układa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam raczej na myśli rozmowę, w której opowiadasz o tym co się z Tobą dzieje i jakie masz podejrzenia. O tym, że tolerować obecnego stanu rzeczy nie zamierzasz i potrzebujesz takiej bliskości. Jeśli to kwestia impotencji musisz namówić małżonka na wizytę u specjalisty..Niestety z mojego punktu widzenia nie wygląda to kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko...............
Depiluje się cały (tłumaczy się, że to bardziej higieniczne), telefony trzyma zawsze przy sobie, no i wiecznie pracuje Czyli na 100% ma kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxane112 Problem jest w tym, że nie pracuję. Jestem uzależniona od niego finansowo, a do tego mamy małe dziecko No i wszystko jasnym się stało. Bez względu na to czy Cię zdradza czy nie i tak od niego nie odejdziesz, prawda? Nie drąż więc tematu, bo to się z pewnością odbije rykoszetem na Tobie. Jeśli jednak umiesz żyć sama i poradzisz sobie z wychowaniem dziecka to zbieraj manele, tuż po kolejnym kłamstwie męża. Uwierz mi, że kobieta ma równie silne ramiona co mężczyzna i udźwignąć wiele zdoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×