Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sny

przepowiednia?

Polecane posty

Gość sny

niecierpie snów z zębami, zawsze mi sie śnia, gdy ktoś ma umrzeć, najgorsze są te, kiedy wszystkie zęby wylatuja po kolei albo na raz - to wróży duzą katastrofę i wiele ofiar smiertelnych, a najbardziej przerazające te, w ktorych albo boli, albo jest krew... dziś w nocy sniło mi się, że przy myciu zębów nagle wyjęłam sobie 7. albo 8. lekko i bezkrwawo, przebudziłam się, pomyslałam, nic się nie dzieje, śpij dalej... i zaraz w następnum śnie jeszcze czwórkę, z czwórką sie wkurzałam, bo to widać, ale też bezkrwawo i bezboleśnie... rano pierwsza rzecz pomyślałam wypadek, w ktorym zginęły dwie osoby, starsza i młodsza, nikt bliski ale i tak przejmujące... patrzę na onet, ani nic... później, że dwie kobiety się powiesiły pod kościłem, właśnie starsza i młodsza... informacje jak zwykle na onecie, wszystkimi przejmować sie nie można, tylko PO CO??? MI SIĘ TO ŚNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLINK
jak sie snia zeby to oznacza - chorobe, wypadek w rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak69
a ja mam takie sny gdy zbyt długo olewam dentystę. to mój mózg podstępnie stara mi się uświadomić co się stanie jak nadal będę ignorować dziurę w 5tce albo nadłamaną plombę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×