Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martna kiepska 200

Moj syn ma 4 lata i pije mleko z butelki ze smoczkiem 2x dziennie

Polecane posty

Gość gość
Moja córka piła do 6 lat i teraz ma 18 , ma piękne zęby ,nie nosiła aparatu ,naprawdę moje drugie dziecko też pije mleko i ma 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale brednie tu niektórzy jadą to brak słów. Syn ma ponad 3,5 roku dwa razy dziennie wtłacza mleko rano i na noc, oczywiście zawsze potem myje zęby. Jeszcze nigdy nie był na nic chory, nie miał ani razu przepisanego antybiotyku. Ma piękne ząbki białe i równe. Słodycze w znikomych ilościach. Także podtrzymuję Twoją wersję autorko topiku. I nie słuchaj tych rozhisteryzowanych mamuś, co tylko czytają w świecących prostokątach elaboraty naukowców..pozzz dla wszystkich wyluzowanych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.,.

Mam ten sam problem z 3.5 roczna corcia 🙂 od pol roku zamiast czystego mleka w butelce, parze bezkofeinowa herbatke. Pol na pol z mlekiem. Nie wiem czy to dobre wyjscie ale wychodzi na to ze wypija ok. 400ml mleka dziennie a taka dawka jest odpowiednia wiec mysle ze jest ok :) zaznacze tez ze corka nie ma zadnych probemow z zabkami jak do tej pory, sa biale i nie ma przebarwien od herbatki. (Herbate zalewam wrzatkiem, od razu dodaje zimnego mleka, i od razu wyciagam herbatke). Tylko nadal szukam rozwiqzania co do butelki... bo uparciuch nie chce innej jak tylko ze smoczkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×