Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

czy dla trzylatka liczyć miejce na imprezie

Polecane posty

Zapraszam na chrzciny i mam w rodzinie trzylatka i się zastanawiam czy liczyć dla niego miejsce/krzesełko/talerzyk. Czy jeszcze u mamusi na kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci
z mojego doświadczenia wynika, że 3-latki nie sa zainteresowane siedzeniem przy stole i na ogoł jedza na takich imprezach na kolanach rodziców. uważam, że to bez sensu liczyć miejsce dla trzylatka i zanie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Taki 3 latek nie usiedzi na miejscu na krzeselku, na pewno a tu troche na mamy kolanach a tu sobie bedzee chodzi po "sali" czy tamnie wiem czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
talerzyk dla dziecka od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jadł będzie obiad razem z mamą ? Moim zdaniem troszkę dziwnie . A jak mały nie będzie chciał być u mamy na kolanach to mama będzie stała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
Estera0904 a jak nie będzie chciał siedzieć na krześle to go na stół posadzić bo nie chce na krześle??? No bez przesady to rodzić jest dorosły a nie dziecko powinno znać swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratarrarara
dla mnie też dziwne- nie liczyć talerzyka bo: 1. to nieeleganckie i bez szacunku do rodziców tego dziecka 2. dlaczego mama ma użeraćsię z 3 latkiem na kolanach i nawet wygodnie nie zjeść bo ty chcesz oszczędzić parę groszy 3. Ja byłam z 2,5 latkiem na weselu i nie chciał na kolanach siedzieć a na krześle obok- jest samodzielny i sam chciał jeść- oczywiście przy drobnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratarrarara
dziecko powinno znać swoje miejsce????? tzn że gdzie ma być- może jeszcze pod stołem? Kto nie szanuje mojego dziecka nie szanuje i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskadaaa jak nie bedzie chcial siedziec u mamy na kolanach to niech sobie na parkiecie usiadzie, co sie bedziesz prosic, nie to spadowa,niech wezmie ze sobą z dwa ulubione samochody, i wtym czasie sie gdzies w rogu sali bedzie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
nie pod stołem ale na kolanach!!!!! No bez przesady trzy latek i tak nie będzie siedział przy stole!! Może od razu zaproście go z osobą towarzysząca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak robiłam to się spytałam rodziców i jeden 3 latek mi siedział a inny u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
ToksycznaKobita tez jestem tego zdania. Nie róbmy z dzieci dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkalibnka
Nie odstawiajcie maniany zeby krzesla do dziecka nie uszykowac obciach totalny. U mnie bylo tak zarcia zamowione dla 28 osob a krzesel 31 bo 3 dzieci w wieku 2-4 lat i za nich nie placilam ale krzeslo i miejsce przy stole kazdy swoje mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam zmoją 3 latka, ona wcale nie miala wyszczegolnionego miejsca, tylko w kąciku sie sama sobą zajmowala, wziela z domu puzlee dzieciece i dwa miski i sie nimi bawila gdzies zdlaal od stolu na podlodze,a gdy chciala cos zjesc to normalnie podeszla na talerzyk jej nalozylam czegos i zjadla tak w locie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×