Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macie polecacie odradzacie

szybkowar z biedronki???????

Polecane posty

Gość macie polecacie odradzacie

jest teraz w ofercie szybkowar wygląda fajnie ale jak funkcjonuje proszę o opinie może ktoś z was kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i bardzo
sobie go chwalę, potrawy robią się szybko, nastawiasz czas a ty w tym czasie robisz co innego, bardzo polecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie polecacie odradzacie
a masz ten wlasnie model co jest teraz a czy on ma uszczelkę ????jak zdobyc zapasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kupiłam szybkowar delco w biedronce,to mój pierwszy i boję się go użyć ,stoi sobie i błyszczy czy ktoś ma taki ,i jak się z tym zwierzem obchodzić bo instrukcja to mnie przeraża , same zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjksgduigsdjkcd
norka sprawdz przetestuj i daj znać jak się sprawuje dziś w jednej z biedronek juz szybkowarów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten towar idzie jak woda, miałam kiedyś styczność z tą firmą i nie było na nie reklamacji, tak wiec choć sama nie mam (miejsce w kuchni!) to myślę, że jest godny polecenia. Jest bardzo pomocny- szybko zrobi sie pyszny rosołek. ugotują ziemniaki. Trzeba pamiętać o dobrym przykręceniu pokrywki, a w kwestii zapasowej uszczelki nie mogę zbyt wiele poradzić. PRL-owski wyrób trzymał się lata bez szwanku, ten będzie pewnie gorszej jakości. ale o ile-nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem siĘ z nim rozprawiłąm od razu z grubej rury pieczeń udusiłam żyję nie wybuchło syczało jak należy a MIĘSKO PO 40 MINUTACH REWELACJA , będę testować następne dania teraz czas na ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie polecacie odradzacie
oo norka dzięki bardzo za relację zajrzyj tu jeszcze i opowiedz jak ziemniaki i co tam nagotujesz obejrzalam szybkowar produkt made in china obawiam sie troche aa i jest w opakowaniu taki kurek ale nie wiem gdzie go sie dokreca mozesz powiedziec proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to się w domu dopatrzyłam że to china ale co nie jest u nich robione kupiłam żelazko bardzo znanej firmy i szok malutkimi literkami wyprodukowano w chinach ten kurek zakładasz na tą rureczkę co wystaje ,ale jeszcze nie wiem czy dobrze zakładam bo to niby ma opaść lub odwrotnie będę testować to powiem jak było ,ale to nie jest tak ze się go nie boję wczoraj koty wygoniłam do pokoju a sama zza futryny zerkałam czy już fruwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie polecacie odradzacie
dzięki norka czekam oczywiście na twoje wpisy i z ciekawością czytam także pisz o swoich spostrzeżeniavch to może się przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mój si e bardzo sprawdził w świeta ,pech mięsa w marynacie czekaja na pieczenie , atu nowiutka kuchenka odmówiła posłuszeństwa ,małpiszon jeszcze roku nie miała, to co za gar niech się dzieje .A mięsiwa cała lodówa ,pod smażyłąm na patelni na rumiano schabiki i do gara, podłam wody tak sporo bo sie bałam żeby za mało nie było,ale było za dużo teraz już wiem ,i tak z godzinkę rewelacja dużo lepsze niż z rękawa , teraz mięsa będe zawsze "piekła" w garze , ale mimo tych wyczynów kulinarnych dalej się go boję ,jak za mocno syknie to mi serce dęba staje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
mam hoffen od 4-5 mies.jestem bardzo zadowolony uszczelka na zapas w kaplecie na 1, ziemniaki 9-10 minut ,marchewka 8, polecam ,nawet golonka bardzo szybko.od zagotowania jak w instrukcji,jak narazie bez problemu ,super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×