Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anetta00

co pomaga zajść w ciąże

Polecane posty

witam mam problem staram się z mężem od 3 lat o dzidze i nic z tego jesteśmy zdrowi co mam robić dalej tracę nadzieję biorę olejek z wiesiołka,kwas foliowy może coś jeszcze pomocy błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kugurydzowa
a jakie badania do tej pory zrobiliście oboje ? miałaś stymulację owulacji, monitoring cyklu, inseminację, in vitro ? on badał nasienie ? za mało danych podałaś, żeby napisać coś konkretnego ile macie lat ? w jakich klinikach leczenia niepłodności byliście na konsultacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest z 2005 roku ja bym chciała coś teraz się dowiedzieć nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam prolaktyne LH a mój mąż miał nasienie a chodze do ginekologa a ta symulacja owulacji co to nic z tego lekaż mi nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghvm
zmień lekarza.... wpisz sobie w googla metody leczenia niepłodności czyli nie miałaś wywoływanej owulacji ? to co to za lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem teraz kazał mi przez 3mc mierzyć temperaturę i sprawdzać śluz ,ja mam 22lat mąż 28lat martwię się biorę olejek z wiesiołka i kwas foliowy może coś jeszcze no a o in vitro się obawiam że się nie uda i strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaaaa
a brałaś duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero teraz zmieniłam od października żałuje że wcześniej tego nie zrobiłam tamten mówił że trzeba próbować napewno się uda i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghvm
o rany to jesteś na samym początku drogi... a gdzie mieszkasz ? poszukaj gina zajmującego się niepłodnością czyli nic nie miałaś a robiłaś testy owulacyjne chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaaaa
ja zaszłam 2 razy własnie na nim. jest na recepte. bierze sie 10 tabletek od 16 dnia cyklu do 25 i pozniej po 3 dniach robi sie test. ja sie o 1 dziecko staralam 6 miesiecy po dupha zaszlam od razu o 2 5 miesiecy po dupha zaszlam od razu. teraz jestem w 18tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w styczniu na wizytę kazał mi mierzyć temperaturę i śluz a mąż ma badanie nasienia zrobić ja jestem strasznie nerwowa boję się że nie będziemy mieli dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w rudzie śl wiem nic mi nie robił i to jest najgorsze pójdę w styczniu zobaczę co mi powie a do tego duph to lekaż sam wypisuje czy muszę mu powiedzieć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaaaaaa
powiedz mu ze chcesz zeby ci przepisal. jak dobry lekarz to bedzie wiedzial o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie nawet zapisałam się do psychologa bo nie daje rady wiecie jak to jest tyle czekać na dzidzię i nic z tego ciągle płaczę co miesiąc mam taką cichą nadzieję że nie przyjdzie@ a tu lipa i płacz buuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak mnie brzuch boli dostałam wczoraj @ a dziś ledwo chodzę .co mogę jeszcze brać żeby zajść w ciąże bo już tracę nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny ja mam @ i mam krwinki to wygląda jak pajęczyna czerwona co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooo
tez z mezem staramy sie 3 lata maz mial bakterie i terz bedziemy sie starac od nowa ale czy sie uda hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooo
to masz blisko do bytomia bo ja tez jestem z tych stron tam jest dobry gabinet specjalizujacy sie w leczeniu nie plodnosci nam wlasnie tam w sumie pomól ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooo
gabinet nazywa sie Antrum i demetr gdzie mozna porobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz zmieniłam lekarza gine. i kazała mierzyć temperaturę i sprawdzać śluz a i mąż ma zrobić badanie zobaczymy co powie idę na wizytę w styczniu mam nadzieje że mi pomoże bo już mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×