Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania_a172

Moje dziecko wstrzymuje powietrze!

Polecane posty

Wczoraj pierwszy raz moja 9-miesięczna córeczka wstrzymała powietrze, otworzyła buzie zrobiła sie czerwona,ale się nie zapowietrzyła tylko wstrzymała na jakiś czas,co w takich sytuacjach robić? bo dzisiaj już też parę razy tak zrobiła. Mówię do niej,zeby się na mnie patrzała,żeby zapomniała o tym co robi. Miał ktoś tak? boję sie,ze może ma jakieś problemy zdrowotne,czy może robić to specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamam27
ja mam 13 miesięczniaka i widze że on robi wszystko z czego się śmiejemy, chwalimy go czy wogóle jakoś reagujemy - robi a potem to powtarza i patrzy czy reagujemy więc moja rada - nie reaguj - myśle że się jej to znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm2828
może robi za balona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dzieci w tym wieku robią różne rzeczy Poznają świat i siebie Ja myślę ze to nic złego I popieram wcześniejszą wypowiedz Nie zwracaj uwagi to się jej znudzi A jesli mocno sie martwisz zapytaj pediatre o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogólnie to nic jej się nie dzieje,po chwili łapie powietrze normalnie,nie zapowietrza sie,ale to jest bardzo stresujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne. Moje dziecko też wstrzymywało powietrze... z czasem się jej znudziło :) Nie panikuj, szkoda nerwów :D Z czasem będzie wymyślała jeszcze inne, czasem dziwne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie ozeni
co to znaczy patrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×