Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Czy komuś po izotekach wrócił trądzik??

Polecane posty

Gość olga_______
Ja nie moglam dokonczyc nawet zalecanej dawki bo skutki uboczne mnie dobijaly...do dzis je odczuwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie tylko ty masz problem z tradzikiem. nie na wszystkich dziala izotek, to nie jest lek-cud. wyprobuj innych kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wrócił juz po ok 2 mc
ale mniejszy no i w trakcie nabawiłam sie zapalenia brzegów powiek, chociaz moze juz wczesniej je mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innych brałam już wszystko co możliwe i smarowałam się takimi cudami że szok.....nic...brałam Curacne i ok rok było super zero pryszcza nawet wągra nicccc buźka jak marzenie... i od ok 2 mc na nowo polska ludowa:( a nie chce znowu brac tego paskudztwa to strasznie mi sie wzrok pogorszył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy sie z tego smieje, nie wiem dlaczego bo nie raz jest duzo skuteczniejsze niz farmaceutyki, ale zapytam: czy kuracji ziolowych probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_______
Ja bralam to dziadostwo 2 miesiace a bole stawow, pogorszenie wzroku i stany depresyjne mam do dzisiaj. Tradzik mniejszy, ale to niczego nie wynagradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakfjkasjfg
Mi wrocil i to po 6 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka z tym trądzikiem
Ja się męczyłam MEEGA długo, juz jako dorosła osoba, nie nastolatka, i tez przeszlam wszystko co się dalo (oprocz izoteku :D) więc współczuje i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka z tym trądzikiem
Mi sie wydaje (po latach obserwacji) ze kazdemu pomaga co innego, i ze w koncu metodą prób i błędów dochodzi sie do jakichs w miare korzystnych wniosków. Ale zanim sie to ogarnie trzeba to jakos przetrwac a to niełatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktuj sie z zielarzem jakims to Cie pokieruje. na pewno pokrzywa i skrzyp pomagaja na cere, bratek tak samo, ale to najlepiej sobie indywidualnie dobrac kuracje. bardzo wielu osobom pomaga. a dieta jablkowa, to sama nie probowlaam ale slyuszalam ze ma prawie 100% skutecznosci. mam gdzies opis tej diety jesli bys byla zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne rzeczy to krem ze sluzem slimaka podobno dziala leczniczo na tradzik tez, chociaz nie probowalam, on w Polsce jest cholernie drogi, a druga rzecz to jakis krem z betuliną, ja uzywalam, i uzywam, dla mnie to jak zbawienie, ale ja nie mam trądziku tylko azs i nierzadko zapalenie skory ktore jak tradzik dla laika moze wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakfjkasjfg
Zgadzam sie pokrzywa dziala cuda, tak samo zielona herbata i zmiana diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jade na bratku teraz. Ja tak myślalam o dietetyku może albo alergologu..bo dermatolog to już mi chyba żeden nie pomoże. Męcze się z tym od 19 roku życia a mam 25 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka z tym trądzikiem
A na mnie na przyklad ani pokrzywa ani skrzyp nie dzialaly. Chlałam to, bralam w tabletkach, i nic. Rownie dobrze moglabym colę pić :P A pomogły mi kapsułki z olejem z wiesiołka i totalna zmiana pięlęgnacji skóry twarzy. Więc tak jak mówię - trzeba przetestować wszystko co się da. Jeszcze podobno rezultaty daje mieszanka pokrzywy, bratka, skrzypu i wrotyczu, ale ale wrotycz jest trudno dostac bo jak sie nie wie jak stosowac to moze byc trujący. (Na mnie jednak to tez nie dzialalo, gdyby ktos pytal :D chociaz sie o tym naczytalam mase pozytywnych opinii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×