Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiii...

Jest ktoś na etapie wykańczania domu lub mieszkania?

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś z Was na etapie wykańczania domu lub mieszkania lub ma dom jeszcze w surowym stanie w tej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja racja jest MojszA
ja jestem na takim etapie juz od 15lat, ale stanu surowego juz nie mam jednak do wykończenia pozostało jakies 5lat pracy i 40-50tys zeeby miec normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
ja nie dawno wykanczalam mieszkanie,co prawda jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. w czym masz problem?chetnie doradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to najbardziej zastanawiam się nad oknami... Okna są białe z białymi szprosami... I tak się zastanawiam nam żaluzjami... tylko czy nie będą się gryzły ze szprosami w jakiś tam sposób? Ogólnie fajnie tak pogadać jak ktoś również jest na etapie wykańczania lub wykończył niedawno :) Najbardziej mi te okna chodzą po głowie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
hmmm przyznaje ze ciezko mi doradzic.Ja bym sie chyba jednak zdecydowala na rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie mam dylemat między roletami a żaluzjami... a tak mi chodzą po głowie te żaluzje... oczywiście mam tu na myśli drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cftgr
blondi wklej swój projekt bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
ja jednak bym nie ryzykowala i wybrala standardowe rolety.Mozesz jeszcze ewentualnie popytac w sklepie z zaluzjami i roletami i moze Ci cos doradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja racja jest MojszA
tez mam takie okna, tylko firanki, zaluzje do domu nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami Su
WIESZ CIEMNE ŻALUZJE KONIECZNE DREWNIANE :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Blondiii. Wieje nudą bez Jenny, nawet nie ma z kim poklikać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haadia co u ciebie? ,blonndi mężowi obiecałam ,że tu nie bedę wchodzić bo on zły zawsze jak wieczór zamiast spędzać z nim ,spędzam na kafe... widzę ,ze rozmyślasz ...ja też nie mam pojęcia co z tymi oknami zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haadi
U mnie jak zwykle - bez większych zmian:-) Lepiej opowiadaj co u Ciebie i rodzinki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się jenni heh mój też zły jak za długo jestem na kafe :D :D A z tymi oknami to przerąbane :O jakoś tak mnie ciągnie do tych żaluzji :P Fajnie, że jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam żaluzje lub rolety.Mam 18 okien.Mąż tradycyjnie firanki i na tym stanęło. Teraz zastanawiamy się co na wiosnę na dach położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 6 lat borykam się
z przebudową, modernizacją 3o-letniego domku. Większość prac wykonuje samodzielnie [teraz już mogę powiedzieć -moje hobby]. Po rozwodzie i podziale majątku musiałam zadowolić się takim lokum. Ale jestem dumna z siebie, chociaż wiele wysiłku i kasy mnie to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
drewniane żaluzje wyglądają pięknie, ale zastanów się czy będziesz miała czas żeby codziennie latać po wszystkich oknach i wycierać kurze. W utrzymaniu lepsze rolety lub firany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 6 lat borykam się
Kasiu, przebiję Cię -21 okien mam, na szczęście już wszystkie nowe, mycie ich to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×