Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aśka lilo

chłopak mysli że jestem dziewicą...

Polecane posty

Gość aśka lilo
Niby jak może wyjść? :D:D:D Nie dowie się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g000siak
ta druga zostaw sobie na nastepnego. a tak pozatym to jezeli myslisz ze zaczynajac zwiazek w taki sposob ci sie uda to moim zdaniem sie mylisz. jak sie kogos kocha to jest sie z nim szczerym. w tym momencie zrobisz z niego kompletnego kretyna i pajaca. zycze Ci z calego serca zeby sie to wydalo predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Ok, słuchajcie, zrobiłam to :) W Sylwestra, jak zaplanowałam. Po północy włożyłam sobie błonę, wróciłam do pokoju, chwilę jeszcze piliśmy, gadaliśmy, potem było całowanie się, dbałam by gra wstępna trwała odpowiednio długo.Gdy już miało dojść do stosunku, udawałam strach, niepewność, a gdy już wszedł - krzyknęłam że boli, wykrzywiłam twarz w grymasie itd! Potem pojękiwałam ale niby z przyjemności. Faktycznie była krew, czy raczej coś podobnego do krwi. Uwierzył we wszystko, był z siebie taki dumny!!!! Wczoraj kupił mi kwiaty, czuję że szanuje mnie i kocha nawet bardziej niż wcześniej. To była jednak super decyzja. :) Tylko bez sensu teraz mam drugą błonę. Może sprzedam ją na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
tzn kwiaty przyniósł 2.01, napisałam "wczoraj" bo myślałam że jest po północy. Już po "rozdziewiczeniu" powiedział że najchętniej by mnie zasypał kwiatami :) ale oczywiście wszystko było zamknięte. Jest taki zadowolony, taki dumny, mówi że zawsze marzył o kimś takim jak ja, o dziewicy, która czekała na jedynego. Mówię wam, to była naprawdę dobra decyzja, może nawet skończy się wszystko zaręczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ###
jak to masz druga blone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Druga była w zestawie, leży wciąz w pudełku. Bez sensu że sprzedają dwie sztuki w jednym opakowaniu. Komu potrzebne 2 sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ###
daj kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ###
proponuje siebie , gdyz podczas pewnego samotnego wieczoru , w przyplywie czulosci do samej siebie , zerwalam swoj wianek , a teraz musze kombinowac , aby byc wartosciowa dziewczyna z blona miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jeśli to nie prowo
to cieszę się że Ci się udało, będziesz miała spokój z chłopakiem, będzie się czuł jakby upolował dziewicę, super sprawa że takie rzeczy teraz wymyslają, szczęścia wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę.........
Może teraz jesteś z siebie dumna, ale opierać związek na kłamstwie nie jest dobrze... Może nawet po wielu latach dowiedzieć się przypadkiem, poznać kogoś, kto znał Twoich byłych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Wątpię. Tamci byli z innych miast. A nawet gdyby... na co jest szansa 1 do 1000000, to powiem, że to nieprawda. Logiczne, że uwierzy mi - dziewicy, która krwawiła podczas 1 razu, którą bolało, niż jakiemuś przypadkowemu kolesiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
ale wy jesteście naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo_prawdziwa
Super, ktoś zablokował mój nick :O nie jest prowo :O Sądzisz że po co wymyślono te sztuczne błony? Właśnie dla takich przypadków jak mój. Uważasz że nikt ich nie kupuje? :D Zresztą.....Nie chcesz to nie wierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiłła
Za moich czasów trzeba było poczekać z tym 1 razem do miesiączki a przedtem chłopaka spić. Póżniej juz tylko krew na prześcieradle pokazałam i był mój. Teraz to młodzież ma łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to frajerzy
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma__
Bogumiłła Za moich czasów trzeba było poczekać z tym 1 razem do miesiączki a przedtem chłopaka spić. Póżniej juz tylko krew na prześcieradle pokazałam i był mój. Teraz to młodzież ma łatwo. Zawsze mówiłem że baby to kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help_desk
ten caly temat smierdzi mi reklama tej blonki :) Z taka latwoscia sobie ja wlozylas? I jak to wyglada w srodku? Do scianek pochwy przykleilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo prawdziwa
tak, z łatwością, to nie jest trudne, to tak samo jakbyś się dziwiła, że można tampon włozyć.. Nie obraca się w pochwie, jest w normalnym położeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma__
aa, czyli jednak reklama jak w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo prawdziwa
taaa, jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yntelugencki
To reklama. Tylko jedna osoba kupila ja na tej akcji i to 9 grudnia, a autorka 10 grudnia dopiero zastanawiala sie czy ja kupic, a kupila(wnioskujac z postu) 23 grudnia. A jak kupila jednak gdzie indziej i to prawda to gardze nia za tak bezczelne oklamywanie rzekomo 'ukochanej' osoby. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garsonka
w kłamstwie sensu nie widzę, ale skoro oboje jesteście szczęśliwi, cieszę się bardzo. jeśli dotrwacie do starości razem, jako babcia będziesz mu mogła o tym opowiedzieć... albo nie, biedaczek jeszcze by zawału dostał. swoją drogą, po co go okłamywałaś? Ty byłaś jego pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur 12
jesli to jest prawda to lepiej ubezpiecz sie , bo jak sie dowie to ci nic nie pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Jeśli nie masz pewności czy dziewczyna jest dziewicą czy nie to daj jej do picia alkohol. Wtedy będzie szczera i wyśpiewa Ci wszystko. Kiedyś jak byłem na urodzinach sąsiada jego żona wypiła za dużo i się wydało że miała 17 facetów z którymi spała ( mąż był 18 ) a straciła dziewictwo w wieku 15 lat. Moja konkubina też była pijana ale nic nie powiedziała więc na pewno byłem tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×