Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becool

Gdzie się ubieracie?

Polecane posty

A Stilago? Co o tym myślicie? Klub zakupowy, w którym można zakupić po dużo niższej cenie ciuchy oryginalne bardzo dobrej jakości. Sporo promocji mają, wygląda na to, że warto się zainteresować tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, Jeśli szukacie eleganckiej garsonki do pracy to zapraszam do mojego sklepu For You Prestige w Galeri Handlowej Bemowo. Moje klientki obsługuję osobiście i aktywnie doradzam w doborze kreacji. Posiadam stronę www: foryouprestige.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia2
Ubrania bardzo dobrej jakości kupuje w Nico w Krakowie. Duży sklep sprzedający ubrania znanych marek. Lubie tam kupowac bo nie ma tego chaosu co w galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam dużych sklepów i znanych marek. Wolę oryginalne polskie marki niszowe, takie jak np. pepe y flor. Lubię ich styl, ale też cenię sobie wygodę ich ubrań i mega jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Najczęściej w pokoju, albo łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kupić ubrania, które wyglądają identycznie w rzeczywistości, jak w sklepie internetowym to polecam https://www.lejdi.pl/, bo w tym aspekcie w ogóle nie oszukują. Przyznam, że niektóre sukienki nawet na żywo lepiej wyglądają niż w lookbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka

Ja najczęściej ubieram się w mieszkaniu :D A jeśli chodzi o zakupy to oczywiście ciuchy kupuję w necie. Mam też ubezpieczone e-transakcje w banku Raiffeisen bo to bywa różnie a lepiej dmuchać na zimne niż się raz oparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×