Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadarine

Jak zgubic boczki?

Polecane posty

Mam problem poniewaz moje boczki są strasznie widoczne,,, Waże 55 kg przy wzroscie 177 i mam je ciągle wystające,,, nie wiem co zrobic zeby je stracic... mam dołki na biodrach w miejscu gdzie konczą sie wszystkie spodnie biodrowki itd... i stad te boczki sa tak widoczne.. ratujcie... czy da sie jakos pobudzic w tych miejscach miesnie by te dolki staly sie mniej widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEPA
a gdzie sa te boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja pierdziele... haha
Ja pierdole idź sie rżnąć z żonatym :O boze co za kretynka tu sie pojawiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak sobie za bardzo ''popuszczę'' to od razu widać to właśnie w okolicy bioder. nigdzie indziej tylko tam! i wyglądam jak przecięta wpół :p na szczęście aktualnie trzymam się w ryzach :D ciekawe jak będzie po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wylacznie hula hop!!!! Daje rewelacyjne efekty a jeszcze lepiej i szybciej podziala jak napelnisz je do polowy wodą lub kupisz takie specjalnie masujące z takimi jakby "wypustkami" Nawet nie wyobrazasz sobie jakie cudzia dziala A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka1987 9604618@tlen.pl'; naprawde?? ooo to super... ja mam wkurat hula hop ale nie uzywalam jak do tej pory. rozumiem ze trzeba nim krecic biodrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko wiesz musisz dosc czesto i dlugo... serie po 15 - 20 min Na poczatku pewnie bedzie trudno ale powoli zwiekszaj dlugosc serii Dla mnie to typowo polaczenie przyjemnego z pozytecznym ( jak juz zejdą pierwsze zakwasy i siniaki ;p bo ta hula hop z wypustkami jest bardzo ciezka i doslownie uderza w biodra :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×