Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucynka34

czy zalujecie tak jak ja?

Polecane posty

Gość Lucynka34

mialam faceta, ktory mnie adorowal, zakochal sie i wciaz za mna latal. Ja bylam w zwiazku z innym i musialam czesto ukrywac sie przed nim bo co ludzie powiedza, itd. Teraz dal sobie spokoj, nie pisze i nie widze go juz nigdzie. Teraz ja go juz niewidze to okropnie tesknie do niego i brakuje mi go. Chyba go kochalam, ale wtedy tego nie rozumialam. Nie wien co teraz zrobic. Czy ktoras z was miala to samo, przezyla podobna sytuacje do mojej? napiszczie cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij stara babo
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1509
a czego brskuje ci w tym zwiazku ze potrzebowalas adroatora?? bylam w podobnej sytuacji 12 lat zwiazku rozstawalam sie z rok ale wkoncu podjelam decyzje i odeszlam tez do innego nie zaluje coprawda drugi adorator sie nie sprawdzil ale teraz jestem bardzo szczesliwa mam cudowna coreczke i wspanialego partnera gdyby nie decyzja o porzuceniu pierwszego nudnego zwiazku pewnie dalej byla by wielka lipa a latka leca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka34
sama sie nad tym zastanawiam po co zaczelam z tamtym tak flirtowac, chyba moj zwiazek jest nudny i bede musial podjac decyzje...ale co? co zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×