Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justhappymummy

Miałam wspaniały poród, a jednak mozna!

Polecane posty

Gość a ja rodzilam w Polsce
I powiem Wam,że łatwiej rodzic mając opłacona położną lub lekarza. ja miałam akurat i jedno i drugie,kosztowało więcej niż parę setek,ale było załatwione oficjalnie-dzięki czemu położna oddala kasę przy drugim porodzie,bo miałam cc. w zasadzie kasę oddał szpital,bo to się normalnie płaci-dostaje się potwierdzenie opłacenia indywidualnej opieki położnej i lekarza. pierwszy poród-sn-bałam się strasznie,bo bliźniaki... bałam się czy mi starczy sił żeby drugiego urodzić. różnica między chłopakami 15 minut. to był horror!!! okropnie mi się dłużyło strasznie bałam się o synka. i co pamietam z porodu to właśnie strach o drugiego syna,a bólu nie pamietam. nie miałam znieczulenia, nacięli mnie. ale było ok. drugi poród corcia zadecydowała o tym jak chce się urodzić,bo ulozyla się w poprzek i jedyną szansa było cc. ale też nie narzekam,żeby potem było jakoś bardzo źle. miałam w domu dwóch 4 latków i niemowlę,maz wzial 2 tygodnie urlopu,a potem zostałam sama. da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez byl super
skończył sie usunieciem macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardababka
Do ,, a wy wierzycie,ze w istambule" i a,, a potem się obudziłaś" (szczególnie do tej ostatniej).Co wy wiecie an temat porodu co?W roku bodajże 2011 lub 2012 weszły nowe standardy około porodowe.Kobiet dostają gaz rozweselający, oraz możliwość porodu w wannie.W nie których szpitacha ZZO (znieczulenie zewnatrz oponowe bo pewnie tego też nie wiesz) jest za darmo,a w innych się trochę płaci. Jeśli chodzi o CC (cesarskie ciecie) kobieta może za nie zapłacić,albo uzyskać zgodę od psychologa w przypadku panicznego strachu przed porodem lub gdy ma problemy ze wzrokiem i może sie odkleić siadkówka. Innymy słowy: skoro ch**a wiecie to morda w kubeł i sie nie wymądrzajcie tylko sie douczcie!!! Sama boje się porodu.Nawet samo słowo mnie przerażało,ale po przeczytaniu takich dyskusji jak ta troche się uspokoiłam.Dużą pomocą było śwadectwo mojej mamy, która po 3 porodach (naturalnych), wspomina je bardzo dobrze. I postanowiłam sie zapisać do organizacji ,,rodzić po ludzku",Trzeba zadbać żeby kobieta żyło się lepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarda babka a Ty zamierzasz prowadzić dyskusję z osobami, których tu nie ma od ponad półtora roku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci zazdroszcze bardzo, bo ja przez 9 godz z bolu rzygalam, sikalam i nie powiem co jeszcze, mialas szczescie bo ja swojego bolu nawet nie umiem opisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardababa
Ja tylko kulturanie odpisałam, są porody i porody.Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylkocc

Dla mnie cesarka okazala sie WYBAWIENIEM! Dla mojego dziecka prwnie tez bo nie ma porazenia mozgowego. Mordowalam sie 12 godzin jakby mi ktos siekiere wbijal w plecy co kilka minut rozwarcie 1 cm az sie zlitowali i zrobili mi cesarke.bol w plecy jakby mnie komar ugryzl :) i ten potworny. Bol plecow ustapil!

zobaczylam dziecko za 15 min a tak to za 2 dni nie wiem czy by zywe bylo. Mam waskie biodra ubieram sie na dzieciecym rozmiar 158 na 13 latke. A lekarz mowil ze dziecko ma duza glowke. Moja babcia rodzila 3 doby i tata byl caly siny.

znajoma lekarka uparla sie nanaturalny rodzila 3 doby i skonczylo sie cesarka. To jest walka o mozg dziecka by nie doszlo do niedotlenienia. Po co tak sie upierac?

niech rodza naturalnie te szerokie. Ja mam jakis niedorozwoj bioder panicznie sie tgobalam ze kaza mi naturalnie i mialam racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×