Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość premie/bony na święta

Czy dostajecie coś od pracodawcy na święta?

Polecane posty

Gość premie/bony na święta

Ciekawa jestem jak to jest w innych firmach. Czy dostajecie coś od szefostwa na święta (bony, premie, paczki) ? Bo my niestety NIC.. :( a firma nie jest duża, pracodawca wydaje kasę na głupoty, ale pracownikom nie da nawet po 50 zł na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma która dostarcza nam
sprzęt, organizuje wigilię. Jest catering, ale jedzenia za dużo nie ma. Od pracodawcy na BN nic nie dostaliśmy w tamtym roku, za to na wigilię w tym 200 zł. Państwowa posada, branża medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma która dostarcza nam
Miało być na Wielkanoc, a nie na Wigilię 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to dziwne
tak, bony, paczki i wigilie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdergjrtg
moja 3 praca w sumie w życiu nigdy nic terazz praca w sklepie meblowym dużym u prywaciarza, do pencji 700 zł w kopercie naświęta i wigilia duza wszysscy pracowanicy jakies 20 osób alkoholu w brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscAnia

Odświeżam wątek!!??  Ja nic nie dostaje.  Przykre w chu... ani 1 dnia nie byłam na zwolnieniu, bo jak byłam chora to wzięłam urlop. Jestem głupia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Pracuję w sklepie sieciowym. Na Mikołaja dostaniemy paczki, ci co mają dzieci do lat 15 dostaną paczki dla dzieci, ci co nie mają dzieci wcale (lub dorosłe) dostaną paczki dla dorosłych ( w sensie paczka dla pracownika , a nie dla jego dziecka), a na Boże Narodzenie dostaniemy dodatek - kartę taką jak do bankomatu zasiloną kwotą 500 zł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Account

Ja od szefa dostałem już pod koniec listopada. Kopa w d... bo nie przedłużył mi umowy. Wypłata 10 grudnia, dodatku świątecznego nie dostanę bo nie jestem już pracownikiem, na wigilijkę która będzie za dwa dni też nie zostałem zaproszony, bo nie jestem już pracownikiem.


Przykre jak w tym kraju traktuje się pracowników. Gorzej niż bydło jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×