Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość milosniczka zwierzat ....
cholera musicie link skopiowac i wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka zwierzat ....
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
akcja brutus to z tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka zwierzat ....
nie brutus to pies,zostalo 3 % ,klikajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka zwierzat ....
omg tyle tych psiakow zostalo,dziewczyny trzeba sobie wyznaczyc cel ,rozpszestrzenic linka i jakos tu na forum sie dopingowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tymi ludzmi :( Szkoda wam kliknac to sie nie odzywajcie chociaz. Na szczescie mam normalnych znajomych, rozeslalam akcje do swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wpisalam dokladnie to samo na poprzednim waszym topiku i tu tez to wkleje i sie do was przylaczam :) Bo nie moge go spowrotem znalezc :) Karmie codziennie :) Troszke malo czasu nam zostało, ale miejmy nadzieje,ze nakarmimy duzo pieskow :) Ja was nie rozumiem ludzie, jak tak mozna pisac pff...myslec?! Zeby tak zawistnym byc? To sa zwierzeta tez czuja. Trudno trafily do schroniska(pewnie tacy ludzie jak wy nie umieja kochac i nudza sie "zabawka" i je oddaja) , trzeba im pomoc. Tak jak macie je w domu, to jest super i cacy, ale zeby pomoc bezinteresownie (przeciez to nic nie kosztuje, a zajmuje 10 sekund) psu z schroniska to juz bee. Leczcie sie ludzie, bo moze nie jest jeszcze za pozno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikamm
i mam nadzieje ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze az tyle tych niemyslacych teraz. Ehh, coz. Mimo wszystko dalej wierze, ze znajdzie sie tyle ludzi normalnych, zeby psiakom pomoc chociaz w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e45gwretndsfg
Lola1115 hmm wpisalam dokladnie to samo na poprzednim waszym topiku i tu tez to wkleje i sie do was przylaczam Bo nie moge go spowrotem znalezc Karmie codziennie Troszke malo czasu nam zostało, ale miejmy nadzieje,ze nakarmimy duzo pieskow Ja was nie rozumiem ludzie, jak tak mozna pisac pff...myslec?! Zeby tak zawistnym byc? To sa zwierzeta tez czuja. Trudno trafily do schroniska(pewnie tacy ludzie jak wy nie umieja kochac i nudza sie "zabawka" i je oddaja) , trzeba im pomoc. Tak jak macie je w domu, to jest super i cacy, ale zeby pomoc bezinteresownie (przeciez to nic nie kosztuje, a zajmuje 10 sekund) psu z schroniska to juz bee. Leczcie sie ludzie, bo moze nie jest jeszcze za pozno!!! Zamiast oszukiwać się że im pomagasz to poszłabyś do sklepu kupiła karmę i zaniosła ją do schroniska to w tedy uznałbym że pomagasz psom, a tak to tylko się oszukujesz i czujesz się "rozgrzeszona" bo Ty przecież pomagasz bo przecież co dzień klikasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e45gwretndsfg
karmimy :) A skad Ty niby wiesz, ze Lola w inny sposob tez nie pomaga? Jasnowidz normalnie Masz rację, rozpędziłem się. Zatem jeśli to prawda to przepraszam, ale chodziło mi o to że jest tutaj wiele kobie które klikają i nic poza tym a czują się jakby oddały milion dolarów na schronisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz! Znalazł/a sie znawca! Kurcze ja chociaz w jakis sposob pomagam! A wam ciezko dupe ruszyc! I nie marwt sie na zapas, razem ze znajomymi robimy co jakis czas podobne akcje i zanosimy do schorniska karmy! Zreszta co wy wiecie o pomaganiu?! Ciezko wam kliknac i juz! To najprostsza forma pomocy ale wam nadal ciezko! Przelewam pieniadze na konta roznych instytucji pomagajacym zwierzetom! Robie paczki na swieta dla biednych razem ze znajomymi, wiec prosze ciebie, miej troche rozumu i godnosci i siedz cicho, bo tylko pogarszasz swoja sytuacje! Lenie smierdzace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakti ma juz procent wiecej, 58% :) No nie wiem, wydaje mi sie ze jak ktos na codzien nie ma wrazliwosci dla zwierzat to taka akcja tez go nie zainteresuje raczej. Ja np teraz dokarmiam bezdomne koty, kreca sie pod smietnikami, ale ciezko takiego zlapac i chociaz do schroniska zaniesc, bo poldzikie sa praktycznie :( Pewnie za duzo krzywdy od ludzi doznaly, zeby ponownie zaufac jakiemus czlowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoLA popieram.. Ja naklonilam rodzine na oddawanie do schroniska 1% podatku,kazdego roku juz chyba od 7-8 lat oddaja(nie mieszkam w pl dlatego nie moge) ,ja robie tutaj u mnie paczki(karmy,koce,itp dla schroniska) i jezeli sa takie akcje to tez wkladam tyle ile moge ,bo po cos one przeciez sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e45gwretndsfg
karmimy :) Lola, przeprosil. Mam nadzieje, ze szczerze. Szczerze, szczerze. Jeśli Lola1115 piszesz prawdę to naprawdę chylę czoła i stopy całuję. Ale ja nie mogę zdzierżyć panienek co klikną raz czy dwa i już się uważają za nie wiadomo jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ciut mnie ponioslo, przepraszam :) Ale nie wytrzymalam ;) Ja uwazam ze liczy sie kazda nawet najdrobniejsza pomoc i jesli moge i mam za co to pomagam, a nie zastanawiam sie po co to jest. Jest wiele podobnych akcji i nie mowie juz tylko o zwierzetach, ale ludziom tez jest ciezko pomoc chorym dzieciom, a one przeciez nic nie zawinily. No ale co sie spodziewac po ludzich, ktorzy najwidoczniej nie zaznali milosci tych wspanialych zwierzat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rawda to prawda, ludzie wola jedzenie wyrzucic niz zaniesc np. dla jakiejs placowki dla bezdomnych, im tez wiecznie jedzenia brakuje. Ubrania tez wola wyrzucic, niz chociaz do kontenera wrzucic. Jakby wszystkiego bylo im szkoda dla innych. A juz zwierzeta sa na ostatnim miejscu calej tej listy, ktora mozna rozszerzac i rozszerzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmimy :) No dokladnie. Wiem jak to u mnie na osiedlu jest. Ludzi kawalek dalej maja kontenery do segregowania butelek i na odziez, ale nikomu ten malutki kawalek nie chce sie isc. Ja to segreguje i wyrzucam. Albo dzis w domu rodzice brata zabawki oddawali do domu dziecka-kolejna pomoc. Bo skoro sa w stanie dobrym to czemu to mac byc wyrzucone. Ehh... ja poprostu nie rozumiem niektorych ludzi... To dosc smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to przerazajace jest. Nie wiem, to chyba brak szerszego myslenia, roznie moze sie w zyciu zdarzyc przeciez, nie kazdy jest bezdomnym na wlasne zyczenie. A jesli np. oni by umarli, a ich dzieci trafilyby do domu dziecka? Jest przeciez tyle roznych sytuacji. Jak moge pomoc jakkolwiek to tez pomagam, co mi to szkodzi. Nie kazdy jest w stanie dac pieniadze na schronisko, to moze chociaz kliknac przeciez :) A segregacja to u mnie standard, tylko czasem tak wrednie niektore opakowania robia, ze nie idzie tego wrzucic do pojemnika, bo materialy sa pomieszane. I teraz jeszcze pomagamy chorym dzieciom, jest jakas akcja ze zbieraniem nakretek plastikowych, cala rodzina zbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×