Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Nie no, damy rade :) Dzisiaj to raczej juz spia chyba :D Mamy jeszcze Lole, trzeba jej powiedziec niech przegladarke zmienia, nie wiadomo jaka ma ;) Poki jestesmy z tematem na pierwszej stronie to jest dobrze, zawsze to wzrasta prawdopodobienstwo pojawienia sie kogos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armimy :)
Heh, wlasnie mialam pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liza 95% :) :) :) Do przodu kochani, do przodu. Trochę chęci i dokarmimy wszystkie psiaki z akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do góry!!! :D Idę na faja, miłośniczka proszę się zameldować jak wstaniesz :) Ja jak widać marnie dzisiaj spałam, miałam iść zrobić TSH, ale niestety trochę chora jeszcze jestem i muszę odczekać aż wyzdrowieję zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
mieszkam za granica, ale teraz jak pojade do domku na swieta, wezme sobie pieska w adopcje.moj partner sie tez dorzuca :) tz.bede poprostu slac pieniazki co miesiac na mojego psiaka. nie moge zabrac go ze soba tu gdzie mieszkam, bo tylko by sie meczyl psiak,ale chociaz w ten sposob moge pomoc. czlowiek poprosi o pomoc, zwierzeta niestety nie. zycze wszystkiego dobrego na Swieta i szczesliwego Nowego roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liza nakarmiona!!!! Teraz karmimy Tofika: http://tablica.pl/oferta/tofik-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJRw.html Hej "jestem z wami" :) dobrze, ze mamy jeszcze wrazliwych ludzi, ktorzy chca jakkolwiek pomoc. Schroniskom kazda pomoc potrzebna przeciez. Podrzuc czasem temat, zanim milosniczka mi wstanie to sama nie dam rady trzymac na pierwszej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Jej ale wy szybkie jestescie, pieknie Liza juz prawie nakarmona :) Jak ja mam to zrobic,zeby caly czas klikac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×