Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

O hej Lola :) A jaka Ty masz tam przegladarke? W Firefoxie ponoc wystarczy ciasteczka usunac, ja mam opere. Tyle, ze mam ja tak pieknie ustawiona ze musze zamknac i otworzyc znowu :D NIe chce mi sie przestawiac, cos jej sie pochrzanilo ostatnio, chlop mi tu nie wiadomo co instaluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej karmimy :) No ja mam Explorer i nie wiem, jak te cisteczka czy cos usunac...kurcze...:( Moja mama dokarmia Manie i mowi,ze moze najpierw tych co maja najwiecej, ale ona mowi,ze Manie wybrala i juz :) ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następny z bydgoszczy
Proponowałam Amela, ponieważ jest z Bydgoszczy, a stamtąd tylko 3 pieski są nakarmione jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to sciagaj Opere albo FF :) Kurcze, ja bym na wszystkie klikala najchetniej :( U mnie jest tez schronisko, ktore jeszcze jakos tam niby funkcjonuje, ale zaczyna sie robic przepelnione. Porzadki swiateczne akurat teraz i bedziemy przegladac, czy nie znajda sie chociaz jakies stare kocyki/reczniki cos takiego. Zebym byla ze wsi to bym zwyczajnie slomy podrzucila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja juz musze mykac :( Na miasto musze isc i sprzatac, ale wieczorkiem cos poklikam... Nie wiem czy uda mi sie sciagnac, mam jakies programy zainstalowane i w ogole...Moze uda mi sie to rozpracowac...:) Klikajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez polecialam wstawic wode na kawe :) Wychodzi na to, ze na 1% potrzebujemy 60 klikniec, nie tak zle :) Klikamy klikamy, juz mamy 83% :) Lola sciagasz nowa przegladarke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to widze ze u Ciebie jak u mnie :) Ja siedzialam bo moj facet nie spal, a on siedzial bo ja nie spalam :D Jak w koncu doszlismy do porozumienia i do lozka, to jeszcze z godzinka gadania :) Czyli jakies 5,5 godz chyba spalam, teraz kawa sie bede ratowac :D Ale w sumie jak jestem chora to i tak krotko spie niestety. Zazdroszcze ludziom ktorzy potrafia przespac chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izdola ma tylko 26%
nakarmiłam izolde ze szkooły potem wroce i nakarmie ją w domu jeszcze ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ,karmcie ludziska. Karmimy:) ja tez choroby nie umiem przespac,spie po 3-4 godz dziennie,a ostatnio jak bralam antybiotyk to byla totalna masakra,moglabym wogole nie spac taka bylam pobudzona a wewnetrznie zjeb. totalnie Moglabys zapytac faceta jak on to ustawil.Byloby szybciej a ja sie na serio naklikam...Lepiej wlaczyc i wylaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaaaaaaaa
kliknęłam w Tofika, ale dalej jest 84%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana samo sie ustawilo :D Nie powinno tak byc, w operze tez powinno sie oproznic pamiec i spokoj. No, ale jak on co chwile cos instaluje, to sie cos pozarlo z opera :D Byleby system nie padl nagle, bo instalka trwa troche. Ale wtedy bede klikac na laptopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow ta cudowana akcja ;)
jak co roku ;) moze znow jakies psinki dzieki temu znajda dom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ale ja wylaczam przegladarke, wlaczam, wlaczam stronke Tofika i klikam, takze nie to, ze sobie zamkne i otworze, tez sie naklikam jednak :D Jak wstanie to sie go spytam, czy daloby rade klikanie przyspieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja nie jestem przekonana czy moj mnie aktualnie za normalna uwaza :D Spi jeszcze, cos tam przez sen burczal, ze sie inaczej nie da :D Jak wstanie to bede go gnebic :D Klikamy, klikamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×